Jennifer Lopez: Mesleğime başladığımda kıvrımlı beden istenmiyordu

Bir devir magazin dünyasının en beğenilen çiftlerinden biri olarak gösterilen, müzikçi Jennifer Lopez ile aktör Ben Affleck, 2002 yılında nişanlanmışlardı. 2003’teki düğünlerini erteleyen çift, bir yıl sonra da yollarını ayırmıştı.

18 yıl sonra yine bir ortaya gelen ikili, şimdilerde ikinci baharlarını yaşıyor. Aylar evvel OK! Magazine’e konuşan bir kaynak, Affleck’in bu sefer Jennifer Lopez’i kaybetmek istemediğini belirtmişti. Tıpkı isim, “Teknik olarak bu yeni bir münasebet üzere görünebilir lakin onlar yıllar evvel bıraktıkları yerden devam ediyorlar. Birbirleri hakkında her şeyi biliyorlar” tabirlerini kullanmıştı.

“DAHA BİLİNÇLİYİZ”

Jennifer Lopez, daha evvel People mecmuasına verdiği bir röportajda da Ben Affleck ile yıllar sonra tekrar başlayan ilgisiyle ilgili olarak; “Artık biraz daha yaş aldık, biraz daha bilgeyiz ve daha fazla deneyimimiz var. Hayatlarımızda farklı bir yerdeyiz. Artık çocuklarımız var ve bütün bunlar hakkında daha bilinçliyiz” diye konuşmuştu.

EVLİLİK TEKLİFİNİN AYRINTILARINI PAYLAŞTI

Geçtiğimiz haftalarda da nişanlanarak ilgilerini resmiyete döken ünlü çiftten Jennifer Lopez, internet sitesi için kaleme aldığı yazıda; 49 yaşındaki sevgilisi Ben Affleck’in kendisine nerede ve nasıl evlilik teklif ettiğini anlatmıştı.

Ünlü müzikçi, sevgilisi Affleck’in kendisine; ‘dünyada en sevdiği yerde’ yani köpükler içindeki banyoda dinlendiği sırada evlenme teklif ettiğini açıklamıştı. Lopez, “Çok süslü, gösterişli bir şey değildi. Lakin hayal edebileceğim en romantik şeydi. Yalnızca sessiz, sakin bir cumartesi gecesi, meskende iki insan birbirleri için daima orada olacaklarına dair kelam veriyorlar. İki şanslı insan. Gerçek aşk için ikinci bahta sahip olan iki insan” diye yazmıştı.

“HAZIRLIKSIZ YAKALANDIM”

Ben Affleck’in hiç beklenmedik bir anda diz üstüne çöküp kendisini evlenme teklif ettiğini belirten müzikçi, büsbütün hazırlıksız yakalandığı lisana getirmişti.

“Gözlerinin içine bakarken hem gülüyor hem ağlıyordum ve birebir vakitte 20 sene sonra tıpkı şeyin yaşanmasını idrak etmeye çalışıyordum” diyen Latin müzikçi, lisanının tutulduğunu belirtti. Müzikçi, 49 yaşındaki oyuncunun “Bu bir evet mi?” sorusuna “Evet, doğal ki evet!” diye yanıt verdiğini açıklamıştı.

“KIVRIMLI BEDEN İSTENMİYORDU”

Geçen hafta sinemanın Tribeca Sinema Şenliği kapsamındaki gösterimine katılan Lopez, üretimde kendisiyle ilgili birtakım çarpıcı bilgilere de yer verdi. Lopez, mesleğinin birinci devirlerinde kıvrımlı bedeni, bilhassa de kalçası nedeniyle alay konusu olduğunu ve bu yüzden şov dünyasından uzaklaşmayı bile düşündüğünü lisana getirdi.

Selena Quintanilla’yı oynadığı “Selena” isimli sinemayla ünlenen ancak o devir kıvrımları nedeniyle şov dünyasının normlarına uymayan dünyaca ünlü müzikçi, “Ben mesleğime başladığımda ülkü hoşluk anlayışı çok zayıf, sarışın ve uzun uzunluklu olmaktı. Kıvrımlı beden istenmiyordu” tabirlerini kullandı.

“UTANILACAK BİR ŞEY DEĞİLDİ”

Lopez, kendisi yetişme çağındayken etrafında daima kıvrımlı vücuda sahip bayanların bulunduğunu anlattı. “O yüzden bu benim için utanılacak bir şey değildi” açıklamasını yapan Jennifer Lopez, “İnsanların sizi bir latife olarak gördüğünü düşünmek zordu. Lakin olaylar hiç beklemediğim formda etkiledi” dedi.

“BUNLARI BEKLİYORDUM”

Lopez, belgeselde kıvrımlı görünümüne yönelik bu tenkitlerin o periyotta aşk yaşadığı Ben Affleck’i de şaşırttığını anlattı. Ünlü isim, Affleck’in kendisine, “Bu seni rahatsız etmiyor mu?” diye sorduğunda, “Ben Latin’im. Bir bayanım, bunları bekliyordum.” karşılığını verdiğini lisana getirdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.