JENNIFER ANISTON OYUNCULUĞU BIRAKMAYI DÜŞÜNMÜŞ

Jason Bateman, Sean Hayes ve Will Atnett’in ‘Smartless’ ismindeki Podcast yayınına katılan Jennifer Aniston, kısa bir mühlet evvel gösteri dünyasını bırakmayı düşündüğünü itiraf etti. İki sene evvel ‘işlevsiz’ bir sinema setindeyken tüm mesleğinden vazgeçmek istediğini söyleyen Aniston, “Daha evvel hiç olmayan ancak son iki senede aklımdan geçenleri söylemek istiyorum. ‘Bu benim hayat gücümü çalıyor’ diye düşündüm. Oyunculuğun artık ilgimi çekip çekmediğini bilemedim” dedi. Hazırlık etabında olan bir proje üzerindeyken bu türlü düşündüğünü söyleyen Aniston, daha sonra AppleTV+ platformunun ‘The Morning Show’ serisinde başrol olmuştu.

‘The Morning Show’ serisi ile Screen Actors Guild Ödüllerinde ‘Bir Dram Serisindeki En Güzel Bayan Oyuncu’ mükafatını alan Aniston’un aklından geçenleri gerçekleştirmediği için çok mutluyuz! Oyunculuk kendisi için bir tutku olmasaydı, iç mimar olabileceğini söyleyen Aniston, “İç mimariyi çok seviyorum. Bu benim memnun yerim. Sahiden tasarım ve mimari beni keyifli eden bir şey,” dedi. 

Uzun yıllar boyunca televizyon ve sinema ekranlarında yer alan Aniston, mesleğindeki en sevdiği rolleri sıralaması istenince, “Bu hiç düşünmeden yanıtlayabileceğim bir soru. Rachel Green… Bu rolün birinci sırada olduğunu söyleyebilirim” diyerek ‘Friends’ serisine atıfta bulundu. ‘Friends’ serisindeki Rachel Green karakterine geri dönmesi beklenen Aniston, HBO Max platformuna geçen seri için bir buluşma kısmı çekmeye hazırlanıyordu. Pandemi sebebiyle yapım ertelenirken, çekimlerin ne vakit gerçekleşeceği hala ‘Friends’ hayranları için bir soru işareti. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.