iyzico ile kartsız internet alışverişi dönemi başlıyor!

İnternetten alışveriş, teknolojinin hayata kattığı en büyük kolaylıklardan biri. Dijital çağın vazgeçilmez bir kesimi haline gelen internetten alışveriş, eseri almaktan vazgeçecek kadar uzun kuyruklarda beklememek, eserle ilgili ayrıntıları öğrenebilmek, öbür eserler ortasında karşılaştırma yapmak üzere pek çok kolaylık sağlıyor. O denli ki Türkiye’de internet alışverişlerinin oranı %91’e ulaşmış durumda. Alışveriş yapanların sayısı artsa da banka hesabı yahut kredi kartı olmayanlar internetten alışverişin kolaylıklarından yararlanamıyor. Türkiye’nin fintek önderi iyzico, işte bu noktada devreye giriyor ve banka hesabı olmayanlara da internetten alışverişin kapılarını açıyor.

iyzico taşınabilir uygulaması fiyatsız olarak akıllı telefona indirildikten sonra Akbank ATM’leri üzerinden iyzico hesaplarına para yatırabiliyor ve hesaplarındaki iyzico bakiyeleri ile on binlerce e-ticaret sitesinde sadece birkaç saniyede ödeme yapabiliyor. Üstelik yapılan tüm alışverişler, iyzico Muhafazalı Alışveriş garantisinde gerçekleşiyor ve ödemeleriyle ilgili 7/24 canlı dayanak alabiliyorlar. Eserle ilgili rastgele bir sorun yaşanması halinde ise iptal/iade süreçlerinde kolaylık sunuluyor.

Bir banka hesabı bulunsa da internet alışverişlerinde güvenlik sebepleriyle kredi kartını kullanmaktan çekinenler ise iyzico Muhafazalı Havale/EFT ile tahlil sunuluyor. İnternet alışverişlerinin ödemesinde havale/EFT tekniğini seçen mesken hanımları, satıcının banka hesabına ürün/hizmet meblağını gönderiyor ve ödemelerini basitçe tamamlıyor.

iyzico, sunduğu teknolojilerle internetten alışverişte kredi kartı kullanmak istemeyenlerin de inançlı ve kolay bir yolla internetten alışveriş yapabilmesini sağlıyor.

İyzico’lu Ol

İlandır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.