İstanbul’dan kaçtılar! Ünlüler tatil dönemi açtı

TV ekranlarında dönem bitti, tatil başladı, ünlüler de soluğu Ege’de aldı. Deniz ve güneşin tadını çıkaran isimlerden Selen Görgüzel ile Pınar Dilşeker, Bodrum’u tercih ederken; Ezgi Mola, Deren Talu ve Özge Ulusoy ise Çeşme’de görüntülendi.

NİŞANLISINI ÖPÜCÜKLERE BOĞDU

Şarkıcı Pınar Dilşeker, evvelki gün nişanlısı Zonguldakspor’un eski lideri, iş insanı İsmail Recai Ulu ile Bodrum Yalıkavak’ta görüntülendi. Şezlonga uzanarak tatili geçiren ünlü çiftin aşk dolu halleri ise dikkatlerden kaçmadı.

Denizde sık sık birbirlerine sarılarak eğlenceli dakikalar geçiren Pınar Hanım ve Recai Bey’in yaz sonunda evleneceklerinin dedikoduları magazin kulislerinde konuşuluyor.

 

TÜM BAKIŞLARI ÜZERİNDE TOPLADI

Yönetmen Hamdi Alkan ile 8 yıllık evliliğini geçtiğimiz aylarda noktalayan Selen Görgüzel, dönemi açtı. Şimdilerde sahne alan ünlü isim, evvelki gün Bodrum Yalıkavak’ta objektiflere yansıdı.

Yaz döneminde ki programlarından evvel arkadaşıyla birlikte tatile gelen Görgüzel, düzgün fiziği ile plajda ki tüm dikkatleri üzerine çekti. Şezlongda uzanan oyuncu ve müzikçi, bunaltıcı sıcağa daha fazla dayanamayarak kendini Ege’nin mavi sularına bıraktı.

AŞIKLAR ALAÇATI’DA

Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu, sevgili Baran Tınaz ile evvelki akşam Alaçatı’da görüntülendi. Uzun vakittir bir arada olan sevgililer, yaz dönemini yeniden Alaçatı’da açtı. El ele yürüyen iki sevgili, kendilerini çeken gazetecilere selam verdikten sonra uzaklaştılar. (Deniz BOY)

EZGİ’NİN İKİ GÜNLÜK TATİLİ

Başrolünde yer aldığı ‘Masumlar Apartmanı’ dizisi final yapan Ezgi Mola, evvelki gün Alaçatı’daki Roop’ta görüntülendi. Sevgilisi Mustafa Aksakallı ile birlikte işlettikleri işyerinin yeni halini görmek için iki günlüğüne Çeşme’ye geldi. İşlerinden ötürü tam tatile çıkamadığını söyleyen Mola, ‘iki günlük tatil’ diyerek tekrar İstanbul’a döneceğini söyledi.

Gelmişken denize gitmek istediğini söyleyen Mola, sevgili Aksakallı ile birlikte plajda objektiflere yansıdılar. Deniz için de sohbet eden iki sevgiliye ilerleyen saatlerde Sinan Engin de eşlik etti. Mola, akşama yanlışsız tekrar İstanbul’a döndü. (Deniz BOY)

“İŞ İÇİN GELDİM”

Özge Ulusoy, evvelki akşam Alaçatı’da görüntülendi. Yardımcı ile birlikte gezen Ulusoy, kendisini çeken gazeteciler ile ayaküstü sohbet etti. Bir kaç günlüğüne iş için geldiğini lakin daha sonra tatil için tekrar geleceğini söyleyen Ulusoy, Alaçatı sokaklarında gezmeye devam etti. (Deniz BOY)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.