İstanbul Moda Haftası’nın defile takvimi açıklandı

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un (MBFWI) büsbütün dijital olarak gerçekleşecek olan 15. dönemi öncesi, aktifliğe katılan dizayncı ve dizayncı markalarının defile yayın tarihleri açıklandı.

İsimler açıklandı

12-16 Ekim tarihleri ortasında gerçekleşecek olan Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında Belma Özdemir, Ceren Ocak, Cihan Nacar, Çiğdem Akın, Emre Erdemoğlu, Gökhan Yavaş, Hakaan Yıldırım, Karma – Mehmet Emiroğlu, Engin Ekinci, Seydullah Yılmaz, Kith&Kin, Mercedes-Benz presents Hasret Süer, Mehtap Elaidi, Meltem Özbek, Mert Erkan, MİİN by Kadir Kılıç, Murat Aytulum, Museum Of Fine Clothing – Eda Güngör, Natalie Kolyozyan, Nedo by Nedret Taciroğlu, New Gen, Nihan Peker, Niyazi Erdoğan, Özgür Masur, Hasret Kaya, Raşit Bağzıbağlı, Simay Bülbül, Sudi Etuz, T.A.G.G. – Gökay Gündoğdu, Tuba Ergin, Tuvanam ve Y Plus by Yakup Biçer koleksiyonlarını sergileyecekler.

MBFWI çatısı altında gerçekleştirilecek olan canlı yayınlar, paneller, podcast’ler ve farklı disiplinleri bir ortaya getiren işbirliklerinin de yer alçağı tüm aktiflik takvimi ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.