İKİNCİ RAUND: ADIDAS X IVY PARK

Sanatçı, anne, iş bayanı Beyoncé’nin yer aldığı görüntü ve fotoğraflarla duyurulan koleksiyon aracılığıyla, Beyoncé izleyiciden kendi parkını – hayal ya da gerçek onları tanımlayan ve merkeze alan yeri – bulmasını istiyor. Makus özelliklerin neler? Seni ne harekete geçiriyor? Ne düşlüyorsun? Motivasyonun nedir? Yanıt “parkınız” ve adidas x IVY PARK’tan ikinci koleksiyon… Kendi parklarını bulan sanatkarların iç hoşluğu, gücü, dayanıklılığı ve gücünden ilham alan Beyoncé ve adidas, her vakit müspet ve sevinçli olmayı biliyor. İşbirliğinin yeni koleksiyonu 30 Ekim itibariyle satışta olacak.

adidas x IVY PARK, zahmetsiz bir formda fonksiyonel, durmaksızın şık ve her vakit kapsayıcı bir koleksiyon sunmak için klasik performans giysisinin hudutlarını zorluyor. Gerçek mercan, sarı tonları, koyu yeşil ve yeşil tonlardan oluşan canlı bir renk paletinde oluşturulan tarzlar, yaratıcılarınınki kadar gözü pek ve yenilikçi bir çalışma usulünü yansıtıyor. Koleksiyon, kullanıcının spordan günlük hayat geçişine kadar sahip olması gereken tüm tarz kodlarını sağlıyor. Yeni standart olarak UNITE FIT’i kullanarak birçok tarzda giysi koleksiyonu için etkileyici bir XXXS-4X vücut aralığı da sağlıyor.

 

Aksesuarlar için, işlevsel bel ve spor çantasının yanı sıra çeşitli kemer, çorap ve şapka, giysi koleksiyonunun kullanışlılığını ve çok taraflılığını tamamlıyor. IVY PARK ayrıyeten, IVY PARK Ultra Boost, Nite Jogger ve Üstün Sleek 72 silüetlerinin güncellenmiş renk kümeleri da dahil olmak üzere ayakkabı alternatiflerini altı yeni tarzla genişletirken, IVY PARK Forum sneaker’ı hem Mid hem de Lo alternatiflerinde sunuyor. Ayakkabı, klasik adidas silüetlerini tekrar yorumluyor ve yenilikçi bağcık ve kanca sistemlerini kullanarak, ayakkabıların bir spor çantasına bağlamasına imkan tanıyor.

Beyoncé, IVY PARK’ın tek sahibi ve athleisure markasının tek sahibi olan birinci Siyah bayanlardan biri ve Adidas ve IVY PARK birlikte yaratıcılık, dayanıklılık ve eşitliğe hürmet ve bağlılığı paylaşıyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.