Hande Yener’in üç saatlik yat keyfi

Geçtiğimiz ay Beylikdüzü’nde verdiği konser öncesi basın mensuplarının karşısına çıkan Hande Yener, “Dünya starları ve bir de siz bu türlü çok üslup giyiniyorsunuz. Bu üslubu Madonna’ya benzettik. Siz neler söyleyeceksiniz?” sorusuna şu sözlerle cevap vermişti:

Biraz çılgınlığı seviyorum, ruhuma nazaran giyinince de sahneyi çok etkiliyor kostüm. Ne kadar özgürseniz o kadar sahnenizi, yaptığınız işi etkiliyor. Rahat olması da değerli lakin ruhunuzu ve biçiminizi yansıtması da kıymetli. Zira sahne de bizim hayal dünyamız. O yüzden son zamanlardaki spekülasyonlar bizim yaptığımız işi kolaylaştırıyor. Hepimizin emeği var. Fiziğimizi hazır tutuyoruz yalnızca kostümlerimizi değil ve çok önemli gruplar var ardımızda.

HANDE’DEN AYKIRI KÖŞE

11 Haziran tarihinde de Demirören Medya Kümesi medya sponsorluğunda, Poll Production tertibiyle gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında sahne alan Yener, dünyaca ünlü bir markaya ilişkin neon yeşil bol kesim kadro elbisesiyle karşıt köşe yapmıştı.

Konserinde kapalı bir kıyafet seçen Yener, “Bugün kıyafetimi kendim seçtim. Sahnede kıyafet çok değerli değil mi? biçimindeki esprili sorusuna hayranları da gülerek yanıt vermişti.

“KOZMİK GÜCÜMLE KARŞINIZDAYIM”

Kozmik güç terapisine başladığını açıklayan ünlü popçu, “Kozmik gücümle karşınızdayım. Bu güçle sizlerle birebir frekansta buluşmak büyük memnunluk. Kozmik annem olan dünyaca ünlü soprano Didem Balık’a bu özel güç için çok teşekkür ederim” tabirlerini kullanmıştı.

“ARTIK BU ÜLKENİN İKİ UZAYLISI VAR”

Önceki gün de Alaçatı’da bir yerde sahneye çıkan Hande Yener, savlı elbisesi ile göz kamaştırdı. Müzikçi, “Kostüm Amsterdam dan. Baya bir alışveriş yaptım. Dükkan sahibi ‘Artık durun’ diye ihtarda bulundu. Tahminen bu modülleri bir daha bulamam diye birçok kostüm aldım. Biliyorsunuz ben sahne için çok özeniyorum” açıklamasını yaptı.

Şarkıcı, dikkat çeken sahne kostümü hakkında “Berksan ile ‘Artık bu ülkenin iki uzaylısı var’ biçiminde başlığı da attık. Evvelce birdi, artık iki” diyerek espri yaptı. Berksan da “Artık Mustafa Topaloğlu kusura bakmayacak” kelamlarının akabinde kahkaha attı.

ÖZEL YATLA ÇEŞME KOYLARINI GEZDİ

Stiliyle her daim isminden kelam ettirmeyi başaran Hande Yener, konser sonrası yat ile denize açıldı. Öğlenden sonra kendisi için özel tahsis edilen yat ile Çeşme koylarını gezerek hoş havanın tadını çıkaran Yener, mayolu fotoğrafları ile göz kamaştırdı.

Üç saatlik tipten sonra oteline dönen bir çocuk annesi Hande Yener, yaz konserleri nedeniyle akşam İstanbul’a döndü.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.