Hande Erçel’den Kaan Yıldırım açıklaması: Hayatımda kimse yok!

Aynı dizide partner olduğu Kerem Bürsin’le ‘reklam birlikteliği’ savlarının gölgesinde yaşadığı ayrılık sürecinin akabinde Kaan Yıldırım’la yeni bir aşka yelken açan Hande Erçel, geçtiğimiz mart ayında ünlü oyuncuyla Emirgan’da bir yerde eğlenmişti. Gece uzunluğu samimi oldukları tez edilen çift, çıkışta Yıldırım’ın otomobiline binmişti. Art koltuğa binen ikili, basın mensuplarına imaj vermek istemese de planları tutmamıştı.

ÇEVİRMEYE YAKALANDILAR!

Anadolu Yakası’na geçerken çevirmeye yakalanan çift, magazin muhabirlerini görünce kısa vadeli şaşkınlık yaşamıştı. Sorulara yanıt vermeyen oyuncular, Hande Erçel’in Beykoz’daki meskenine gitmişti.

AŞK LONDRA’DA BELGELENDİ!

2019 yılında ekranlara gelen ‘Halka’ isimli dizide rol arkadaşı olan Kaan Yıldırım ve Hande Erçel, nisan ayında ise İngiltere’de görüntülenmişti. Londra’da baş başa tatil yaparken Gossippasta objektifine yakalanan ikilinin bağlantısı belgelenmişti.

“HANDE’Yİ ÇABUK UNUTTU”

Marmaris’te de tatile çıkan oyuncu çiftin mutluluğunun kısa sürdüğü konuşuluyor. Daha evvel de isminin birlikte anıldığı kendisi üzere oyuncu olan Tuğçe Açıkgöz ile tıpkı yerden tatil paylaşımları yapması dikkat çeken Kaan Yıldırım hakkında “Hande Erçel’i çabuk unuttu” ve “Yeni bir aşka yeşlken açtı” formunda savlar ortaya atıldı.

“KAAN DAİMA ARKADAŞIMDI”

Hande Erçel, evvelki gün Etiler’de bulunan menajerlik şirketinden çıkarken objektiflere yansıdı. Ünlü oyuncu, Kaan Yıldırım’ın manzaraları hatırlatılınca şu açıklamayı yaptı:

Yani şöyle diyeyim o vakit. Hayatımda kimse yok. Şu an işimle ağırım ve çok memnunum. Kaan her vakit arkadaşımdı. Arkadaşım kalacak.

OTELDE GÖREVLİLERLE TARTIŞTI’ İDDİASI!

28 yaşındaki hoş, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Kaan Yıldırım ile Marmaris tatilinde objektiflere yakalanmış, toplumsal medyada yayınlanan bu imajlar nedeniyle Yıldırım’ın çok sonlandığı ve kaldıkları otelde görevlilerle tartıştığı ileri sürülmüştü. “Biz gözlerden uzakta olmak için buraya geldik fakat imajlarımız her yerde” diyerek yetkililere çıkıştığı ve fotoğrafların kimin tarafından çekildiğinin bulunmasını istediği argüman edilmişti. Güzel oyuncunun, sevgilisi ile geçirdikleri tatil için 270 bin TL harcadığı da konuşulanlar ortasındaydı.

Geçtiğimiz günlerde reklam yüzü olduğu markanın yaza merhaba partisine katılan Erçel,”tatil masrafı” ve “Kaan Yıldırım’ın görüntülenmekten rahatsızlık duyduğu” ile ilgili gelen sorulara karşılık vermeyerek, oradan ayrılmıştı.

TESADÜFÜN BÖYLESİ!

İş insanı Mehmet Dinçerler, ismini birinci kere 2017 yılında Hande Erçel ile aşk yaşadığı savıyla duyurmuştu. Birlikte imaj vermemeye itina gösteren ikilinin, Dinçerler’in iş yoğunluğu nedeniyle ayrıldığı öne sürülmüştü.

Hadise ile Dinçerler’in 30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda sessiz sedasız nikâh masasına oturması, ünlü müzikçinin eski sevgili Kaan Yıldırım’ın ise meslektaşı Hande Erçel ile birlikteliği ‘Tesadüfün böylesi’ dedirtmişti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.