Hande Erçel bikinili pozlarını yayınladı! Karın kasları dikkat çekti

Aynı dizide partner olduğu Kerem Bürsin’le ‘reklam birlikteliği’ tezlerinin gölgesinde yaşadığı ayrılık sürecinin akabinde Kaan Yıldırım’la yeni bir aşka yelken açan Hande Erçel, geçtiğimiz mart ayında ünlü oyuncuyla Emirgan’da bir yerde eğlenmişti. Gece uzunluğu samimi oldukları argüman edilen çift, çıkışta Yıldırım’ın otomobiline binmişti. Art koltuğa binen ikili, basın mensuplarına manzara vermek istemese de planları tutmamıştı.

AŞK LONDRA’DA BELGELENDİ!

2019 yılında ekranlara gelen ‘Halka’ isimli dizide rol arkadaşı olan Kaan Yıldırım ve Hande Erçel, nisan ayında ise İngiltere’de görüntülenmişti. Londra’da baş başa tatil yaparken Gossippasta objektifine yakalanan ikilinin ilgisi belgelenmişti.

“HANDE’Yİ ÇABUK UNUTTU”

Marmaris’te de tatile çıkan oyuncu çiftin mutluluğunun kısa sürdüğü konuşuluyor. Daha evvel de isminin birlikte anıldığı kendisi üzere oyuncu olan Tuğçe Açıkgöz ile tıpkı yerden tatil paylaşımları yapması dikkat çeken Kaan Yıldırım hakkında “Hande Erçel’i çabuk unuttu” ve “Yeni bir aşka yelken açtı” formunda tezler ortaya atıldı.

“KAAN DAİMA ARKADAŞIMDI”

Hande Erçel, evvelki gün Etiler’de bulunan menajerlik şirketinden çıkarken objektiflere yansıdı. Ünlü oyuncu, Kaan Yıldırım’ın manzaraları hatırlatılınca şu açıklamayı yaptı:

Yani şöyle diyeyim o vakit. Hayatımda kimse yok. Şu an işimle ağırım ve çok memnunum. Kaan her vakit arkadaşımdı. Arkadaşım kalacak.

Kaan Yıldırım’la kısa müddetli aşk yaşayan 28 yaşındaki oyuncu Hande Erçel tatil dönemini açtı. Instagram’da 28 milyondan fazla takipçisi bulunan Erçel bikinili pozlarıyla toplumsal medyayı salladı.

POZLARINA 1 SAATTE 1 MİLYON BEĞENİ GELDİ

Erçel, çıktığı tatilden taş ayrıntılı 10 bin TL’lik siyah bikinisiyle çekilen pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu. Paylaşımlarına ”Nerede kalmıştık ? ” notunu düşen Hande Erçel’in bikinili kareleri toplumsal medyayı adete yıktı geçti.

Fit haliyle ve düzgün fiziğiyle dikkat çeken Hande Erçel’in paylaşımları 1 saat içinde 1 milyondan fazla beğeni aldı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.