Gülben Ergen’den konserinde niyet “Ben Gülben miyim?” diyen Serdar Ortaç’a reaksiyon

Uzun yıllardır sıhhat problemleriyle çaba eden başarılı müzikçi Serdar Ortaç, son konserinde oturmak istediği sandalye kayınca yere düştü. Yerinden kalkarken geçtiğimiz aylarda konserinde düşen Gülben Ergen‘e gönderme yapan Ortaç’a karşılık gecikmedi.

“BIRAK BEN GÜLBEN MİYİM?”

MS hastalığıyla uğraş eden 52 yaşındaki Serdar Ortaç, konser esnasında sandalyeden düştü. Tehlikeli bir durum olmadığı için konserine kaldığı yerden devam eden müzikçi, “Düştüm abla, ne olacak ya! Ulan düştük iki dakika ne olur yani… Ancak hoş düştüm lakin… Bırak ben Gülben miyim?” sözlerini kullandı.

GÜLBEN ERGEN’DEN YANIT GELDİ

Serdar Ortaç’ın yansısına sonlanan Gülben Ergen ise Twitter hesabından yanıt verdi. Meslektaşına reaksiyon gösteren Ergen, “Sahnede düşerken ‘Ben Gülben miyim’ demek o anda insanın aklına nasıl gelir? Bilinçaltında yer eden nedir? Geçmişler olsun” dedi.

GÜLBEN ERGEN SAHNEDE DÜŞMÜŞTÜ

Geçtiğimiz ay Düzcespor’un şampiyonluk kutlamasında sahne alan Gülben Ergen, düşmüş ve sonrasında apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Taburcu olduktan sonra yaşadıklarını anlatan müzikçi, “Meslek hayatım boyunca birinci sefer bu türlü bir şey yaşadım. Tansiyonum çok düştü” demişti.

İlgili Haberler

4

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.