Göz altı morlukları en kolay nasıl geçer? Göz altı morluklarına geçiren en tesirli kremler 2020

Kısa müddette göz altı morluklarından kurtulmak için tesirli kremleri kullanmalısınız. Bu kremler her yıl kozmetik dünyasında değişime uğruyor. Adeta milyonlarca kişinin rahatsız olduğu göz altı morluklarından kısa müddette kurtulmanın dermanı bu kremlerde. 2020 göz altı morluklarına güzel gelen kremler listesi bugünkü haberimizde.

Göz altı morlukları olarak da isimlendirilen ve alt göz kapaklarının altında koyu halkalar halinde ortaya çıkan durum, bayanlarda ve erkeklerde yaygın olarak görülür. Yapılan araştırmaların bir birden fazla genetik olduğunu ortaya koysa da bazen ağır tempo, az uyku, gerilim üzere nedenler de göz altı morluklarının belirginleşmesine sebep olur. Çoğu vakit göz altı torbalarının da eşlik ettiği göz altı morlukları kişinin olduğundan daha yaşlı görünmesine de neden olur. Göz altı morlukları telaş edilecek bir sıhhat meselesine işaret etmez ve tıbbi müdahale gerektirmez. Lakin kremlerle bunu ortadan kaldırabilirsiniz. Pekala bu kremler hangisi? Göz altı morluklarına güzel gelen tesirli kremler neler? Gelin birlikte öğrenelim:

– Kiehl’s Clearly Corrective Dark Circle Perfector SPF3 / 155,00 TL

BB kremin rengini ve dokusunu anımsatan bu krem, uygulandığı anda göz etrafındaki tüm gözaltı morluklarını ve kahverengi halkaları yok ediyor.

2- Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex II / 174,00 TL

Yaşlanma aykırısı olarak da bilinen bu krem, göz altlarına şaşırtan bir formda pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.

3- La Mer Eye Balm Intense Göz Kremi / 1350 TL

 

Ağır formüllü krem, gözaltı bölgesindeki deriyi güçlendirir. Buradaki şişkinliği indirir ve ince çizgilerin oluşumunu mahzurlar. 

4- Origins GinZing Göz Kremi / 139,00 TL

Kafein içeren bu krem göz etrafınızda gereksiniminiz olan deveranı hızlandıracaktır. Bu sayede, şişkinlik, koyu halkalara veda edebilirsiniz.

5- Murad Instant Radiance Göz Kremi / 419,00 TL

İçeriğindeki C vitamini ve hyalüronik asit birlikte çalışarak gözaltı bölgesindeki hücrelerin sağlıklı çalışmasını destekliyor. Birebir anda oluşan çizgilerle savaşıyor ve koyu halkaları yok ediyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.