GIGI HADID VE ZAYN MALIK’İN KIZLARI İLE TANIŞIN

Artık Gigi Hadid ve Zayn Malik ebeveyn oldular! TMZ’nin birinci hamilelik söylentilerinden sonra Gigi Hadid 30 Nisan’da Jimmy Fallon’un ‘The Tonight Show’ programına katılarak hamileliğini doğrulamıştı. “Tabii ki bildiğiniz üzere, kendi kurallarımız içinde açıklama yapmak isterdik fakat çok heyecanlıyız, memnunuz ve herkesin yeterli dilekleri ve dayanağı için minnettarız.” diyen Gigi Hadid, “Her anı doya doya yaşamak istiyorum. Bilhassa bu vakitlerde, konutta daima birlikte bu tecrübesi yaşamak çok hoş.” diye eklemişti. 

Hamilelik sürecinde ikili yakın bir kaynağın Entertainment Tonight’a yaptığı açıklamaya nazaran, “Gigi ve Zayn birlikte birinci bebeklerini bekliyorlar ve çok heyecanlılar. Gigi bu sırrı ailesi ve yakın arkadaşları ile paylaştı ve yalnızca birkaç aylık gebe. Geçtiğimiz yılın sonunda tekrar bir ortaya gelen Gigi ve Zayn, güya hiç orta vermemişler üzere devam ettiler ve bağlantıların ne kadar özel olduğunu anladılar.” Geçtiğimiz haftalarda doğum yapan Gigi Hadid ve Zayn Malik’in bebeği hakkında bildiğimiz her şeyi aşağıda görebilirsiniz…

YOLANDA HADID ANNEANNE OLDUĞU İÇİN ÇOK HEYECANLI

Gigi Hadid’in haberi doğrulamasından bir müddet evvel Yolanda Hadid, RTL Boulevard’a “Küçük sırrımızın basına yayılmasından sonra hala şoktayız. Ancak tabiiki hepimiz çok heyecanlıyız. Eylül’de anneanne olacağım için çok heyecanlıyım, bilhassa annemi bu kadar kısa bir müddet evvel kaybettikten sonra. Ancak bu hayatın hoşluğu: Bir ruh bizden ayrılıyor ve yeni bir ruh geliyor. Bunun içim minnet duyuyorum,” demişti. 

GIGI HADID’İN HAMİLELİĞİ SÜRPRİZ OLMUŞ

People mecmuasına konuşan bir kaynağa nazaran çift inişli çıkışlı bağlantılarına karşın birbirlerine paha vermeyi asla bırakmadılar. Hamileliği beklenmedik olan Gigi Hadid, genç olmasına karşın birçok kere çocuk sahibi olmak istediğini söylemişti. People mecmuasına konuşan ve ikili yakın olan kaynak, hassas ve niyetli olan Gigi Hadid’in şahane bir anne olacağını eklemişti. 

GIGI HADID MODA HAFTASINDA GEBEYDİ

Geçtiğimiz Şubat ayında gerçekleşen Moda Haftalarındaki podyumlarda yürüyen Gigi Hadid, bu süreçte hamileydi! Karantina sürecinde makyaj sanatkarı Erin Parsons ile birlikte Maybelline’in Instagram canlı yayınına katılan Hadid, hayranlarına hamileliği hakkında ayrıntılar vermişti. “İnsanlar yüzüme filtreler yaptığımı söylüyor ve yüzümün bu yüzden yuvarlak olduğunu düşünüyorlar. Lakin benim doğdumdan beri dolu yanaklarım var. Bilhassa Moda Ayında birkaç aylık hamileydim,” diyen Hadid, defilelerde yürürken gebe olduğunu itiraf etti. 

GIGI HADID HAMİLELİĞİNİN HER ANINI KAYDETMİŞ

Hamilelik sürecinde Instagram üzerinden fazla paylaşım yapmayan Gigi Hadid, tekrar de birçok fotoğraf çektiğini söylemişti. Temmuz’da bir Instagram canlı yayınına katılan Hadid, “Hamileliğim şu sıralar dünyadaki en kıymetli şey değil” diyerek Black Lives Matter hareketinin ve pandeminin hamilelik fotoğraflarından daha değerli olduğunu belirtmişti. Toplumsal medyada paylaşım yapmasa da günlük tuttuğunu ve fotoğraflar çektiğini söyleyen Hadid, “Büyüyen karnımın çok fazla fotoğrafını çektim ve aileme ve arkadaşlarıma yolladım. Zira birçok insan bana ‘Bunları kaçırmadığına emin ol,’ diyordu. Bunları gelecekte paylaşacağım, tez etmiyorum ve şu sıralar yalnızca bu tecrübenin tadını çıkarmak istiyorum. Hamileliğim boyunca her sabah uyanıp bir paylaşım için hoş görünmeye endişelenmek istemiyorum” demişti. Bu canlı yayında birinci sefer büyüyen karnını gösteren Hadid, “İşte benim karnım,” demişti. 

GIGI HADID VE ZAYN MALIK’İN BİRİNCİ BEBEKLERİNİN CİNSİYETİ

23 Eylül’de Twitter üzerinden bir paylaşım yapan Zayn Malik, “Bebek kızımı burada, sağlıklı ve çok hoş. Hissettiklerimi sözlerle tabir etmek imkansız bir iş üzere. Bu küçücük beşere hissettiğim sevgi, anlayabileceğimin çok üstünde. Onu tanıdığım için minnettarım, ona ‘benim’ demekten gurur duyuyorum ve birlikte yaşayacağımız hayat için çok memnunum,” demişti. 

Bir müddet sonra Instagram üzerinden kızının elini paylaşan Gigi Hadid de, “Kızımız bu hafta sonu dünyaya geldi ve şimdiden dünyamızı değiştiriyor,” demişti. 

GIGI VE ZAYN EBEVEYNLİĞİ ÇOK SEVİYOR

Us Weekly’nin haberine nazaran Gigi ve Zayn, küçük kızları ile vakit geçirmeye doyamıyorlar. Çok keyifli olduğu söylenen Gigi Hadid, yeni bir anne olduğu için çok heyecanlı ve kızı ile her an için minnettar. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.