https://modabukucu.com/gcfa-odulleri-2020-kazananlari-belli-oldu/

GCFA Ödülleri 2020 kazananları belli oldu Green Carpet Fashion Awards

GCFA Ödülleri 2020 kazananları belli oldu Green Carpet Fashion Awards Sürdürülebilir, hümanist ve eşitlikçi modanın destekleyicisi Green Carpet Fashion Awards 2020 kazananları hafta sonu yapılan dijital merasimle sahiplerini buldu. Sunuculuğunu Robert Downey Jr.’ın yaptığı gecede özel olarak gerçekleştirilen Dijital Yeşil Halı geçidiyle de davetlilerin meskenden merasime nasıl hazırlandıkları yayınlandı.

“Birlikteliğe odaklanıyor”

2020’de ödül merasimlerinin yıldızı olan Zendaya da gecenin konuğuydu. Doğduğu yıla ilişkin, 1996 Sonbahar/Kış Versace gösterisinden bir elbise tercih eden Zendaya, bu vintage modül içinde her zamanki üzere göz kamaştırdı. Başarılı oyuncu ayrıyeten moda ve sinema dünyasında kapsayıcılığa yönelik sarfettiği efor için Visionary Award’a layık görüldü.

Camera della Moda’nın lideri Carlo Capasa, “Bu yılki Green Carpet Moda Mükafatları değişime ilişkin müspet bir bildiri vermek istiyor; çevresel ve toplumsal adaleti gözeterek, gelecek için gerekli olan tekrar doğum ve birlikteliğe odaklanıyor.” tabirleriyle GCFA’nın ehemmiyetine dikkat çekti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.