Fulya Zenginer oğlunu paylaştı: Ne kadar uslu bir bebek!

2008-2011 yılları ortasında yayınlanan ‘Küçük Kadınlar’ dizisinde hayat verdiği ‘Yeliz’ karakteriyle şöhreti yakalayan Fulya Zenginer, üç yıl önce grafik sanatçısı Küntay Tarık Cihan ile dünya konutuna girmişti. Keyifli birlikteliklerini bebekle taçlandıran ünlü çift, geçtiğimiz haftalarda Milan ismini verdikleri oğullarını kucaklarına alarak birinci kere anne-baba olmanın memnunluğunu yaşamıştı.

“15 SAATLİK KUVVETLİ SÜREÇTEN SONRA GÜNEŞİMİZ DOĞDU”

Doğum sonrası oğlunun ayağının fotoğrafını, kalp emojisiyle birlikte paylaşan hoş oyuncu, gönderisine; “15 saatlik güçlü bir süreçten sonra sabah saatlerinde güneşimiz doğdu. Toparlanmaya çalışıyorum. Sevginizi ve dualarınızı hissediyorum” notunu düştü.

“KİME DAHA ÇOK BENZİYOR?’ DİYECEKTİK LAKİN…”

Şimdilerde anneliğin tadını çıkaran Fulya Zenginer,  bebeğinin yüzünü gizlememişti. Oğlu ve eşiyle birlikte kayınvalidesinin objektifine poz veren ünlü isim, “Kime daha çok benziyor?’ diyecektik lakin Miloş’un karnı acıktı. Milan bir haftalık… Fotomuzu da babaannemiz çekti” tabirlerini not düşmüştü.

Paylaşımıyla kısa müddette takipçilerinden ağır ilgi gören çiftin fotoğraflarına; Yüsra Geyik, Hande Soral, Asuman Dabak, Zeynep Tuğçe Bayat, Alara Bozbey ve Edip Doruklu üzere ünlü isimler yorum yapmıştı.

KAHKAHALARA BOĞULDU

Fulya Zenginer, son olarak oğluyla yer aldığı bir görüntüyü Instagram hesabından yayınladı. Milan’ın saçını çektiği anlarda kahkahalara boğulan ünlü oyuncu, gönderisine, “Ne hoş, ne kadar uslu bir bebek! Daima uyuyor…” halinde esprili bir not düştü.

Meslektaşlarının tersine bebeğinin yüzünü gizlemeyen Fulya Zenginer’in oğluyla eğlenceli anları takipçileri tarafından ilgi gördü.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.