Fenomen Bilal Hancı, evliliğinin birinci yılı dolmadan boşanma kararı aldı

Türkiye’de en çok abonesi bulunan YouTube kanallarından biri olan Başlar kümesinin üyelerinden Bilal Hancı, geçtiğimiz sene temmuz ayında nikah masasına oturduğu Esin Çepni boşanma kararı aldı.

“DENEDİK LAKİN DÜZELTEMEDİK”

Bir müddettir boşanacağı istikametinde haberler çıkan Hancı, dün toplumsal medya hesabı Instagram‘da açıklama yaptı. Haberlerin gerçek olduğunu söyleyen Hancı, paylaşımında şu sözleri kullandı: “Esin ile olan evlilik münasebetimizi karşılıklı olarak anlaşarak bitirmeye karar verdik. Çok düzgün iki arkadaş olarak kalmaya devam edeceğiz. Hayatıma girmiş en kıymetli insanı kaybetmeyi asla istemem yolunda gitmeyen şeyler vardı denedik fakat düzeltemedik ve birbirimizi her vakit güzel ve hoş hatırlamak için şu an bu türlü bir karar aldık.”

“HER VAKİT KALBİMDE KALACAKSIN”

“Siz sevgili bizi seven tanıyan insanlara da bu açıklamayı yapma gereği duydum umarım ikimizinde bundan sonraki hayatı çok memnun geçer . Esin, seninle çok hoş şeyler öğrendim, bana kattığın her şey için çok teşekkürler her vakit kalbimde kalacaksın.”

ESİN ÇEPNİ: EVLİLİĞİMİZİ HER İKİ TARAFIN MEMNUNLUĞU İÇİN SONLANDIRIYORUZ

Esin Çepni ise Instagram hesabından yaptığı ayrılık açıklamasında “Kararı almak kadar açıklamak da zormuş halbuki. Ne kadar yazıp sildiğimi bir bilseniz… Her zoru başardık tahminen ancak insan gücünün de yetmediği şeyler var. Her şeyden evvel arkadaşlığın baş tacı edildiği evlilik ilgimizi her iki tarafın da memnunluğu için sonlandırmaya karar verdik. Elbette sürecin her ayrıntısına sahip olan sizlerle de bu kararımızı paylaşarak tahminen bir nebze anlayışınızı bekledik. Bilal ile olan yüksek güçlü dostluk bağlantımın sonsuza kadar sürmesini ve onun her vakit yanında olacağım bilmesini isterim” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.