Fendi, Charlotte Stockdale ve Katie Lyall tarafından tasarlanan Londra merkezli aksesuar markası Chaos ile bir lüks aksesuar kapsül koleksiyonu sunuyor. FENDI X CHAOS, günlük aksesuarlara lüks bir alternatif sunarak “teknolojik mücevher” kesimleri yaratıyor. Birinci olarak Fendi’nin Şubat ayında Milano Moda Haftası’nda gerçekleşen Sonbahar – Kış 2020/2021 defilesinde gösterilen iş birliği, Chaos ve Fendi ortasındaki uzun devirli kreatif bağlantıyı yansıtıyor. Karl Lagerfeld tarafından başlatılan bu işbirliği artık ise Fendi’nin Artistik Yöneticisi Silvia Venturini Fendi tarafından sürdürülüyor.

Eski Hollywood ihtişamında yer alan ikonik aksesuarları çağdaş dünyaya yine sunan koleksiyon; klasik aksesuarların çağdaş bir yorumu olarak karşımıza çıkıyor. İroni ve esprili bir esintiye sahip olan koleksiyon, dijital ve analog aygıtlara atıfta bulunuyor. Fendi ve Chaos’un ortak vintage nesne tutkusunun altını çizen işbirliği akıllı saatlerinizi, akıllı telefonlarınızı ve wireless kulaklıklarınızı satenler ve deri dokunuşları ile bir mücevhere dönüştürüyor. Fendi’nin kemerlerinden ve çanta fermuarlarından ilham alan dizaynlar, hayatınızı kolaylaştırırken tıpkı vakitte şık bir hava katıyor. 

Fendi x Chaos

‘Utility’ biçimini zarafet ve cümbüş ile buluşturan Fendi x Chaos modülleri her gün kullandığınız kesimleri ihtişamlı bir aksesuara dönüştürüyor. Gold ve gümüş kalemler hem kağıtta hem de tabletlerde çalışırken, bu tasarımı birebir vakitte Fendi’nin Sonbahar- Kış 2020/2021 defilesinde olduğu üzere kolye olarak da stilize edebilirsiniz! Yahut dört modüllü bardak setini, deri bir anahtarlık olarak kullanarak özgün bir imaj yaratabilirsiniz. 

Eğlenceli Fendi kürkleri ve yünleri ile süslenen laptop kılıfları mesken ofisinizi bir şölene dönüştürüyor. Bir koleksiyoner edasıyla satın alabileceğiniz Fendi x Chaos modüllerini farklı formlarda kullanarak Chaos teorisi ile eğlenceli Fendi cihanına giriş yapabilirsiniz. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.