Fatih Ürek’i utandıran fotoğraf! ‘Kaldırın şunu’

Uzun müddettir görme bozukluğu yaşayan Fatih Ürek, geçtiğimiz ay ameliyat masasına yatmıştı. Sıhhat durumuyla alakalı Instagram hesabından açıklama yapan Fatih Ürek, “Uzun müddettir gözlerimle ilgili sorunum vardı. Neredeyse kördüm diyebilirim. Sağ gözümden ameliyat oldum. Kusursuz geçen bir akıllı mercek operasyonu oldu” demişti.

SLİP MAYOLU POZUNDAN UTANDI

Şimdilerde sahne performansıyla isminden kelam ettiren Ürek, bugün tv8 ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına konuk oldu. Geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz’ın teknesinde slip mayosuyla görüntülenen oyuncu Uraz Kaygılaroğlu hakkında konuşan Fatih Ürek, canlı yayında bir anda kendisinin slip mayolu pozunu görünce ne yapacağını bilemedi.

“BİR DE KARNIMI İÇERİ ÇEKMİŞİM”

Şimdilerde slip mayo giymediğini ve bu durumdan utandığını söyleyen Ürek, ekranda kendi pozunu görünce “Rezil! Utandım, kaldırın şunu. Fok balığı üzereyim orada. Balina… Bir de karnımı içeri çekmişim” sözlerini kullandı.

Sonrasında bu fotoğrafın nerede çekildiğini anlatan ünlü isim, “Çekildiğimden haberim yoktu. Olsa esasen poz verirdim, görünce de şaşırmıştım. Bu fotoğraf ameliyat olmadan evvel çekilmişti. Yaklaşık 10 sene önce” diye konuştu.

KEMAL SUNAL PAYLAŞIMI GÜNDEM OLDU

Öte yandan Fatih Ürek, geçtiğimiz aylarda merhum sanatçı, Türk sinemasının unutulmaz ismi Kemal Sunal ve oğlu Ali Sunal’ın, yıllar evvel bir periyodun meşhur müziği ‘Bekar Gezelim’i söylediği ve dans ettiği imgeleri yayınlamıştı.

Kemal Sunal ve Ali Sunal’ın dansına eşlik eden Fatih Ürek, o anları, “Benim için çok değerli ve bedelli bir görüntü teşekkürler. Hürmetle ve sevgiyle Kemal Sunal” notuyla takipçileriyle paylaşmıştı.

GÖRENLER DUYGULANDI

Kemal Sunal’ın epeyce sevinçli olduğu ve dans ettiği manzaraları birinci defa gören toplumsal medya kullanıcıları, usta sanatkara bir sefer daha sevgi ve hürmet duyduklarını lisana getirmişti. Görüntüye; “Muhteşem bir görüntü. Çok özlemişim yaşıyormuş hissine kapıldım bir anda. Yeri cennet olsun inşallah”, “Mekânı cennet olsun, güya hiç gitmemiş gibi”, “Allah rahmet eylesin hoş insan Kemal Sunal” üzere yorumlar yapılmıştı.

“O GÜN ÇOK EĞLENMİŞTİK”

Paylaşımıyla ilgili konuşan Ürek, “20 yıl evvelki bir görüntü. O görüntü dün elime geçti. Bana gönderdiler, çok keyifli oldum. Merhum çok özel bir insandı. Benim programıma gelmişlerdi. O gün çok eğlenmiştik. Kemal Sunal’ın komik anılar anlattığı ve sahneye çıkıp müzikler söylediği çok özel anlardı” demişti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.