Ezgi Eyüboğlu Bodrum’da! Bol bol poz verdi

Ünlü oyuncu Ezgi Eyüboğlu, 2 yıla yakın müddettir aşk yaşadığı Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin’den geçtiğimiz Eylül ayında sürpriz bir halde ayrılmıştı. Ayrılığa karşın toplumsal medyada birbirlerini takip etmeye devam eden ikili, sonrasında ortalarındaki son bağı da koparmış; Engin ve Eyüboğlu karşılıklı olarak birbirlerini takip etmeyi bırakmıştı.

Her fırsatta romantik paylaşımlar yapan ve evlenmelerine kesin gözüyle bakılan çiftin, birbirlerini silme noktasına getiren ayrılık sebepleri merak konusu olmuştu.

Sahibi olduğu yer çıkışı görüntülenen Oğulcan Engin, ayrılık sorularına; “Benim haberim yok, Ezgi Hanım’a sorun” karşılığını vermişti. Fakat kısa bir mühlet sonra ise o da birlikte yer aldıkları fotoğrafları kaldırmıştı.

“TÜKETMEYE DEĞİL YAŞATMAYA ÇALIŞAN BİRİYİM”

Ayrılığın akabinde All mecmuasına konuşan oyuncu, “İlişkilerimizi neden bu kadar süratli tüketiyoruz? Yaşadığımızın bedelini mi bilmiyoruz?” sorusuna ise dikkat çeken bir yanıt vermişti.

Eyüboğlu, “Ben kendi adıma bedel bilen, sahip çıkan, emek veren, tüketmeye değil yaşatmaya çalışan biriyim. Onun için bu sorunun yanıtı bende değil” demişti.

Kolay pes etmediğini, daima geleceğe baktığını söyleyen Eyüboğlu, dergiye yaptığı öteki açıklamalarda mesleğine ve mesleğine odaklandığını, çalışırken diğer hiçbir şey düşünmediğini belirtmişti. Oyuncu, ödün vermek konusundaki soruyu, “Birçok şeyden ödün verdim geçmişte… Değdiği de oldu değmediği de. Yaşayarak öğreniyoruz zamanla” diye yanıtlamıştı.

“ENERJİM YÜKSEK”

Sonrasında ise Women’s Shine Mecmuası’na konuşan ünlü isim, gücü yüksek bir insan olduğunu ve gücünün kolay düşmediğini belirterek, “Canımı sıkan bir şey olduğunda çabucak odağımı değiştiririm. Beni çok uzun müddet bir şeye üzülürken göremezsiniz” demişti.

Oyunculuğa başlamadan evvel daha utangaç ve toplumsallaşmayı pek sevmeyen biri olduğunu burgulayan Eyüboğlu, “Mesleğim bütün bu özelliklerimi törpüledi, çok daha özgüvenli ve toplumsal bağları kuvvetli bir bayan olmamı sağladı. Empati hissimi geliştirdi” tabirlerini kullanmıştı.

“KIRMAK İSTEDİĞİM ÖNYARGILAR YOK”

33 yaşındaki hoş, “Kendine dair yıkmak istediğin bir önyargı var mı? Kişisel hudutların olarak tanımlayabileceğin, asla taviz vermeyeceğin karakteristik özelliklerin var mı?’ sorusunu, “Kırmak istediğim önyargı yok zira kimin ne düşündüğünün benim için hiçbir ehemmiyeti yok. İşimle ilgili ve yalnızca beni ilgilendirdiğini düşündüğüm bahislerle ilgili taviz vermem” formunda cevaplamıştı.

DENİZE GİRMEDİ

34 yaşındaki Ezgi Eyüboğlu, tüm bunların akabinde geçtiğimiz gün Bodrum’da yer alan bir otelin iskelesinde objektiflere takıldı.

Bir müddet iskelede dolaşıp telefonuyla etrafı görüntüleyen Eyüboğlu, daha sonra locada uzanarak ve iskelenin merdivenlerinde arkadaşına poz vermeyi ihmal etmedi.

Rüzgarlı hava nedeniyle daha fazla iskelede kalamayan hoş oyuncu, denize girmeyi de tercih etmeyerek oradan ayrıldı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.