Esra Erol’da farklı olay! Cezaevindeyken eşi yasak aşkıyla düğün yapan adam, gözyaşlarına boğuldu

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına konuk olan 23 yaşındaki Mustafa İldemir, kendisi cezaevindeyken eşinin yasak aşkına kaçarak düğün yaptığını söyledi. 2,5 yaşındaki kızından farklı kalmak istemeyen İldemir, “Kızımı benden ayırmasınlar. Benim tek derdim o” dedi.

“CEZAEVİNE GİRİNCE 12 GÜNDÜR TANDIĞI YASAK AŞKIYLA EVLENDİ”

Eşiyle yıllardır sıkıntılı bir evlilikleri olduğunu belirten Mustafa, şunları söyledi: “Ablamın eski görümcesiydi. Ablamla eniştem boşanma etabına gelince biz de eşimle kaçmak zorunda kaldık. 4,5 yıllık evliyiz ancak tekraren defa ailesinin meskenine geri döndü. Şubat ayında iftira nedeniyle cezaevine girdim. Ben cezaevine girerken karım da annesinin konutundaydı. Ben 10 Mart’ta cezaevine girdim, eşim de 15 Mart’ta Adem’le tanışmış. 27 Mart’ta da düğün yaptılar.”

“EŞİM UMURUMDA DEĞİL, EVLADIMI BENDEN AYIRMASINLAR”

Cezaevinde annem arayarak ‘davullu zurnalı düğün yaptılar’ deyince inanmak istemedim. Cezaevinden çıkana kadar ağladım ve görüş gününe geleceğini düşündüm daima. Yaptığı zoruma gidiyor. Şu an hiç umudum yok çocuğumun velayetini istiyorum. Kızımı benden ayırmasınlar kâfi. Evladımı benden ayırmasınlar.”

“YASAK AŞKI, BARIŞMAMIZI İSTEDİ”

“Eşim beni arayıp çocuğu gelip almazsam yurda vereceğini söyledi” diyen Mustafa Beyefendi, “Ben inanmadım, vermez diye düşündüm. Sonra Antalya’dan emniyet aradı ve ‘Gel çocuğunu al’ dediler. Bunun üzerine maddi durumum biraz berbattı, telefonumu satıp Antalya’ya gittim” dedi. Antalya’ya gittikten sonra eşi Vesile İldemir ile yüzleştiklerini söyleyen Mustafa İldemir, kelamlarına şöyle devam etti: “Vesile, Adem’in ‘barışmak istiyorsanız, barışın’ dediğini söyleyip barışmak istedi. Ben çocuğumu alıp döndüm. Gelsin, çocuğumun velayetini bana versin ve boşanalım.”

CANLI YAYINDA GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Eşinin yasak aşkıyla yaptığı düğünün manzaralarını izlerken gözyaşlarına hakim olamayan Mustafa, “Beni çocuğumdan farklı bırakmayın. Allah’ından bulsun, ben öteki bir şey istemiyorum lakin çocuğumdan ayrılmayayım” biçiminde konuştu.

“EŞİM AİLESİNE RESTİ ÇEKERSE KABULÜM”

Eşinin sık sık kendisini aradığını söyleyen Mustafa “Bana kızımı soruyor, onsuz yapamadığını söylüyor. Kendisi kandırıldıysa bunu açıklasın” dedi. Esra Erol’un “Kandırıldığını söylerse dönecek misin?” sorusuna karşılık veren Mustafa İldemir “Ailesine resti çekerse kabulüm” diyerek şaşkına çevirdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.