Esra Erol’da değişik olay! İki kardeşin karısı ve kocası, çocuklarını da alıp konuttan kaçtı

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında enteresan bir olay yaşandı. Programa katılan Feramus ve Miyase isimli kardeşler, eşlerinin kaçtığını söyleyerek yaşadıklarını anlattı.

“BEN ASKERE GİDİNCE ENİŞTEMLE MÜNASEBETİ BAŞLAMIŞ”

9 yıl evvel kaçarak evlendiği Tuğba Çelikbaş’ın kendisini 3 yıldır aldattığını söyleyen Feramus Çelikbaş, “3 tane çocuğumuz var. Eşimin yaşı küçük olduğu için 2 kere severek kaçtık. Evlendikten sonra çok memnunduk çocuğumuz oldu. Ben askere gidince de eniştem Sami ile bağlantı yaşamaya başlamış. Sami de benim amcamın oğlu oluyor” dedi.

“EŞİM GÖĞSÜNE TUĞBA’NIN BAŞ HARFİNİ YAPTIRMIŞ”

Miyase ise “7 yıllık evliyim. 5 ve 1,5 yaşlarında iki çocuğumuz var. İhaneti ben ortaya çıkardım. Gelinimiz, kardeşim işe gidince kocama bildiri atarak ‘Feramus çıktı, sen gel’ diye. Ben iletisi görünce eşime sordum fakat bir şey olmadığını söyledi. Anneme ve babama söylerim dediğimde de ‘onlar bana ne yapacak?’ dedi. Eşim göğsüne gelinimiz baş harfi T’yi göğsüne dövme yaptırmış. Yanıma gelmediği için ben görmedim” tabirlerini kullandı.

“5 YAŞINDAKİ TORUNUM, ANNESİ VE ENİŞTESİNİ GÖRMÜŞ”

Damadı ve gelini kaçan anne Nevriye de yaşanan ihanet olayına isyan ederek şunları söyledi: “Bana komşular ‘damadın, gelinin konutuna giriyor’ dedi lakin ben inanmak istemedim. Çocuklarımın yuvalarının yıkılmasını istemedim o yüzden gözümle görmek istedim. İstanbul’a gittim gerçekleri öğrenmek için. 5 yaşındaki torunum bunları görmüş onlar da çocuğa şiddet uygulamış. Oğlumu işe gönderince 3 tane çocuğunun yanında damadımla buluşuyormuş. Terbiyesiz bayan. Torunum bana onların ilgisini söylemesin diye bizi görüştürmediler.

“EŞİM BENİ DAHA EVVEL DE İKİ DEFA ALDATTI”

Eşinin kendisini iki kez aldattığını söyleyen Miyase, “Ben yalnızca çocuklarım için katlandım. Beni çok dövdü, gözlerim mosmor oldu. Ailemin yanına gittiğimde de beni geri yolladılar. Gözümün önünde 9 Haziran’da çocuklarımın elinden tutup götürdü” biçiminde konuştu.

“EVDE YÜZLEŞTİK, SONRA BİRLİKTE GİTTİLER”

Eşinin 2 yaşındaki kızını “Bunun babası sen değilsin” diyerek götürdüğünü söyleyen Feramus, “9 aylık bebeğim için DNA testi yaptırmak istiyorum. Annem, eşimin enişteme bildiri attığını öğrenince meskene gitmemi istedi. Sonra ablam ve eniştem bize gelince yüzleştirdik. Sami alakayı kabul etmedi ancak Tuğba doğruladı. Sonra Tuğba, Sami’nin elinden tutup gitmeye çalıştı, çocuğu da aldı. Onlar giderken biz bir şey yapamadık. Bizimle yüzleşmek istiyorlarmış lakin daha aramadılar” dedi.

TUĞBA: KOCAM BENİ SATMAYA ÇALIŞTI

Yaşananların akabinde canlı yayına bağlanan Tuğba, “Sami ile beraberiz. iki yaşındaki çocuğumun babası da Sami. 3 yıldır birlikteyiz. Eşim beni para karşılığı öbür birine pazarlamaya çalıştı. Benim küçük kızımı ver boşanalım dedim lakin o istemedi” halinde konuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.