Eski ve yeni eşi ortasında ipleri koparan paylaşım! Tarek El Moussa ve Christina Haack…

Milliyet.com.tr – Dünyaca ünlü dizayncı ve gayrimenkul yatırımcısı Christina Haack (38) ile Tarek El Moussa (40) 13 yıl evvel evlendi. İki çocuk sahibi olan Haack ve El Moussa çifti, uzun yıllar hayatlarını tüm şeffaflığıyla ekrana taşıdı. Başlarda sıcak bir aile üretimi olarak dikkat çeken ‘Rüya Üzere Meskenler (Flip or Flop)’ programı ise çiftin boşanmasının akabinde Christina ve Tarek’in şirin atışmalarının yaşandığı bir programa dönüştü. 2009 yılında evlenen ve 2018 yılında yollarını ayıran Christina ve Tarek çifti, ayrılıklarının akabinde birlikte çalışmaya devam etseler de her ikisinin de hayatlarına yeni beşerler girdi. Boşandıktan birkaç sene sonra Christina Haack evlendi. Hatta bu evlilikten üçüncü çocuğu Hudson London Anstead dünyaya geldi. Lakin kısa bir müddet sonra Christina ikinci eşinden de boşandı.

Bu mühlet içerisinde Tarek El Moussa ise yeni bir aşka yelken açıp kısa müddet sonra da eski karısına benzerliğiyle kendinden bahsettiren ikinci eşi Heather Rae Young (34) ile evlendi. Christina Haack ise o esnada üçüncü evliliğini yaptı. Ancak yıllarca ‘ayrılsak da beraberiz’ iletisi veren eski çift, bir anda birlikte yaptıkları programı sonlandırma kararı aldı.

ESKİ EŞ VE YENİ EŞ ORTASINDA GERİLİM

Programı izleyenler ve bir anda bittiğini görenler bunun sebebinin ikilinin hayatlarındaki yeni alakalar olabileceğini düşündü. Tarek El Moussa’nın yeni eşi Heather Rae Young ve eski eş Christina Haack başlarda hayli uygun anlaşıyordu. Ancak bir müddet sonra Haack ile El Moussa’nın çocuklarından ötürü daima irtibat halinde olmaları, eski eş ile yeni eş ortasında tansiyon yarattı. İddialara nazaran, Christina ve Heather ortasında bir müddettir büyük bir gerginlik vardı, hatta bir ortaya gelmemek için çabalıyorlardı.

Bir süre sonra Christina Haack ve Tarek El Moussa’nın çocukları Brayden El Moussa’nın futbol maçındaki tartışmaları kameralara yansıyan Christina ve Heather’ın hali ise gündeme bomba üzere düştü.

‘RUH EŞİM!’

Ancak Tarek ve Heather yaşanan gerginliklere karşın TV gösterilerinde ve toplumsal medyada birbirlerine olan aşklarını açık bir halde lisana getirmekten kaçınmadı. Geçtiğimiz günlerde Tarek’in yaptığı toplumsal medya paylaşımı da dikkatleri üzerine çekti. Tarek El Moussa eşi Heather’la el ele tutuşarak yürüdüğü bir görüntüyü toplumsal medya hesabından paylaştı ve altına da şu notu düştü:

“Birkaç yıl evvel bana öteki bir bayanın benim ve çocuklarımın hayatının bir kesimi olmasını düşünüp düşünmediğimi sorsaydınız, ‘hayır’ derdim lakin en âlâ arkadaşımı, sırdaşımı bulacağımı kim bilebilirdi ki… Ruh eşim!”

Tarek, “Herkesin hayatlarının geri kalanını birlikte geçirebilecekleri bir ruh eşi olduğuna inanıyorum. Hayallerimin kadınını, çocuklarım için eksiksiz üvey anneyi bulduğum için çok şanslıyım” diyerek eşine olan sevgisini bir kere daha gözler önüne serdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.