Erkekler yatakta nelerden hoşlanır kimi sözler çok tesirli oluyor!

Erkekler yatakta nelerden hoşlanır? Erkeklerin yatakta duymayı sevdiği kelamlar neler? Yalnızca birkaç kolay cümleyle erkeğinizi baştan çıkarıp onu memnun edebileceğinizi biliyor muydunuz? Yatakta ahenk yakalamak epey zordur. Ama kimi kolay teknikleri uygulayarak hem kendinizi hem de partnerinizi memnun edebilirsiniz. Pekala nasıl diyorsanız içeriğimize bir göz atmanızda yarar var. İşte erkekleri baştan çıkaracak en tesirli tüyolar! 

İNİLTİ SESİNİ DUYMAYA BAYILIYORLAR 

Erkeklerin yatakta en çok sevdiği şeylerden bir tanesi de partnerinin inilti sesleridir. Asla tahammül edemeyeceği şeylerden biri ise yatakta onunla beraberken öteki birini düşündüğünüzü ya da hayal ettiğinizi ona belirli etmek olacaktır. Bu nedenle onun ismini sık sık yatakta tekrar etmeniz güzeline gidecektir, böylelikle öbür birini düşünmediğinizi de göstermiş olursunuz. Bunun yanı sıra ilgi sırasında inilti sesleri çıkartmanızda onu baştan çıkaracaktır. 

YATAKTA SAKIN UTANMAYIN! 

Yatakta yapacağınız en büyük yanlışlardan biri de utanmak olacaktır. Partnerinizle yatakta olduğunuz mühlet boyunca asla utanmayın. Her şeye ve fantaziye açık olun. Erkekler yatakta makûs kelamlar duymayı çok severler. Kullanacağınız birkaç kolay argo kelamla onu kendinize yine aşık edebilirsiniz. ‘Harikasın, süpersin, seks makinemsin, erkeğimsin’ üzere baştan çıkarıcı cümlelerde hayli tesirli olacaktır.

ONU CESARETLENDİREBİLİRSİNİZ 

Erkekler de bayanlar üzere bazen kendilerini inançta hissetmeyebilir. Bu nedenle siz de onları cesaretlendirebilecek davranışları sergileyebilirsiniz. Yaratıcı olmaya çalışın ve onun kendisine güvenmesini sağlayın. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.