Erkek Çocukları İçin Saç Modelleri

Kız çocuklarının yanı sıra erkek çocukları için de saç modelleri önemli bir husustur. Her erkek çocukları uzun saçları olsun ister, fakat Anne ve babalar bu durumdan rahatsız oldukları için bu durumdan pek hoşnut olmazlar. Bu sene için ön plana çıkacağını düşündüğümüz trend erkek çocukları için saç modelleri birçok anne baba için de ideal seçim olacağını düşünüyoruz. İşte birbirinden trend kesim ve modeller!

Kâküllü saç modeli

Kaküllü saç modelleri bu sene için ön plana çıkacağını düşünülen modellerin arasında yer alıyor. Ayrıca renkli gözlü çocukların göz renklerini ön plana çıkaran bir model olarak biliniyor. Sizler de çocuğunuza bu tarz modelleri yaptırarak güzel görüntüler elde edebilirsiniz.

Mohawk saç modeli

Mohawk saç modeli yetişkinler için de uygun olması küçük çocuklar açısından sevindirici bir durum oluyor. Saçların yan kısımlarının kısa olması ile birlikte birçok kişi tarafından tercih edilen bir modeldir.

Asker traşı modeli

Asker traşı sempatik görünümü ile birlikte çocukların da dikkatini çekmeyi başarabilen bir modeldir. Ayrıca küçük çocukların idolü olarak benimsediği asker abilerinin saçlarını kendileri için uygun saç modeli olarak görebiliyorlar. Oldukça şık bir model olduğu için sizler de asker traşı modelini düşünebilirsiniz.

Hipster saç modeli

Son zamanların saç kesim modasından biri olan hipster saç kesimi ayrıcalıklı çocuklar ve aileleri tarafından tercih edilmektedir. Saçların yan kısımları kısaltarak üst kısımları uzun bırakarak cool görüntü oluşturan stil arasında geliyor. Ayrıca bu modele saçın yan kısmına çizik atılması da eklendi. Stil anlamında şık durması birçok çocuğun gözdesi olsa da bu tarz modelleri okul sonrası ara tatiller de tercih edilmektedir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.