En şık İspanyol paça pantolon model ve kombinleri

En şık İspanyol paça pantolon model ve kombinleri

En şık İspanyol paça pantolon model ve kombinleri Kombinlenmesi sıkıntı görülen lakin giyen bireyde hem uzun uzunluk tesiri hem de savlı bir şıklık oluşturan İspanyol paça pantolonlar, son vakitlerin en çok tercih edilen modüllerinden biri oluyor. Sizler için en şık İspanyol paça pantolon model ve kombinlerini derledik.

1960’lı yılların son devirlerinde Avrupa ve Amerika’da trendler ortasına yerleşen,  1970’li yıllarda ise ülkemizde kullanımı yaygınlaşan İspanyol paça pantolonlar, 2000’li yıllarda dünyaca ünlü müzikçi Britney Spears ile birlikte yine gündeme gelmeye başladı. Günümüzde birçok moda ikonunun daha nostaljik usuller için tercih ettiği İspanyol paça pantolonlar, 60 yılı aşkın bir müddettir vitrinlerde yer alıyor. İspanyol paça pantolonları, başka modellerden ayıran en büyük özelliği dizden genişliyor olmasıdır. Flared jeans ismiyle da bilinen bu pantolonlar, kombin açısından güç görülebilmektedir. Bu yılın moda haftalarında sıkça yer alan bu pantolonlar, çoğunlukla kot ve keten kumaştan üretiliyor. Pekala İspanyol paçalar nasıl kombinlenir?

– Şayet bacaklarınız kısa ise bu pantolonlar, bacağınızı odluğunuzdan daha uzun gösterir. Bunu bütünlemek için dar bir gömlek ve t-shirt ile kombinleyebilirsiniz.

– Fakat uzun boyluysanız, üst giyside tercihinizi geniş ve salaş tutmanız yanlışsız olacaktır.

En şık İspanyol paça pantolon model ve kombinleri
En şık İspanyol paça pantolon model ve kombinleri

Aslında güç üzere görünse de, İspanyol paça pantolonlar kombinlenmesi en kolay olandır. Bu pantolonları platform ayakkabılar, leopar desenler, mantar topuklu ayakkabılar ve fularlar ile birleştirebilirsiniz. Ofis kombinleri için ülkü olan İspanyol paça pantolonlar, dikkat cazip şıklıkta bir bluz ve denim bir ceket ile uyumlu olacaktır. Bu stil bir kombin yazdan sonbahara geçiş devri için ülkü olacaktır.

İspanyol paça pantolonlarla monokrom bir tarz oluşturmanız kolaydır. Bunun için beyaz bir pantolon ve çizme birleşiminden yararlanabilirsiniz. Lakin sizin gayeniz yalnızca uzunluğu uzun gösterme fikrinden yararlanmak ise, bu pantolonları uzun çizgili ve salaş gömlekler ile kombinleyebilirsiniz.

İSPANYOL PAÇA PANTOLONLAR 2020

KOTON – İSPANYOL PAÇA PANTOLON – İNDİGO: 72 TL

H&M – İSPANYOL PAÇA PANTOLON: 119 TL

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.