Emina Jahovic küçük oğlu Yavuz’la tatilde! Telefonu elinden düşürmedi

Sırp asıllı müzikçi Emina Jahovic ile Mustafa Sandal, 10 yıllık evliliklerini 2018’de noktalamıştı. Şubat ayında iki aylık nafakasını alamadığı için Mustafa Sandal’ın meskenine icra memurlarını gönderen Jahovic’in bu atılımı Sandal’ı kızdırmış ve ünlü müzikçi da eski eşine her ay ödediği 15 bin TL’lik nafakanın iptali için dava açmıştı. Sandal, eski eşinin Çubuklu Vadisi’ndeki meskeninin kira gelirini alma hakkından yoksun edilmesini istemiş, Jahovic ise davanın reddine başvurmuştu.

Emina Jahovic (40), sonrasında ise 10 yıllık eski eşi ve çocukları Yaman ile Yavuz’un babası Mustafa Sandal’ın (52) toplam 1 milyon 105 bin 863 TL’lik nafaka borcu olduğunu argüman etmişti.

“MUSTAFA EKONOMİK OLARAK RAHAT”

İstanbul Aile Mahkemesi’ndeki ‘nafakanın azaltılması’ davasının duruşmasına avukatıyla katılan müzikçi, “Mustafa ekonomik olarak rahat. Çocukları okula götürüp getirmesi için otomobil alacaktı ya da kiralayacaktı. Çocukların tatil paralarını ve konuttaki yardımcıların paralarını ödeyecekti. Hiçbirini ödemedi. Nafakayı ödemiyor” demişti.

Ancak daha sonra İstanbul Nöbetçi İcra Mahkemesi’nin verdiği kararda, Mustafa Sandal’ın eski hiçbir borcu olmadığı ve her ödemeyi eksiksiz yaptığı ortaya çıkmıştı.

SANDAL’IN TALEBİ KABUL EDİLDİ

İstanbul 2. İcra Hukuk Mahkemesi, “Birikmiş nafaka alacağı” argümanıyla ilgili Sandal’ın durdurma talebini kabul etmişti. Mustafa Sandal’ın açtığı nafaka iptali davası şimdi sonuçlanmadı.

“ORUÇ TUTUYORUM”

Son olarak Ramazan ayında Etiler’de yürüyüş yaparken görüntülenen Jahovic, iftar sonrası yürüyüş yaptığını söz ederek; “Oruç tutuyorum. Formumu korumak için de yürüyüş yapıyorum. Ramazan ayı beni manevi olarak çok rahatlatıyor” diye konuşmuştu.

ANNE-OĞUL BODRUM’DA

Uzun müddettir ortalarda görünmeyen Emina Jahovic, yaz dönemini Sandal ile evliliğinden dünyaya gelen küçük oğlu Yavuz ile açtı. Anne-oğul evvelki gün Bodrum’da bir otelde objektiflere yansıdı. 

Telefonu elinden düşürmeyen ve sık sık telefon görüşmeleri yapan Jahovic, daha sonra güneş kremini sürüp güneşli havanın tadını çıkardı. Annesine tatilinde eşlik eden Yavuz ise evvel yüzdü, sonra kumla oynadı. Yavuz denizden çıktıktan sonra Emina Jahovic, oğlunu çabucak havluyla kurulamayı ihmal etmedi.

“ANI YAŞAMAK”

Oğlu Yavuz’la keyifli anlarını yaklaşık 630 bin takipçisinin olduğu Instagram hesabından da paylaşan ünlü müzikçi, çektiği fotoğrafa; “Anı yaşamak” notunu düştü.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.