Ekin Su çılgına dönüp küfür etti! Aşk Adası karıştı

Milliyet.com.tr – Aşk Adası (Love Island) 6 Haziran Pazartesi günü ekranlara geri döndü. Bir küme gencin bir adada olan villanın içinde romantizm arayışına girdiği programın mükafatı yaklaşık 1 milyon TL. Programın kuralları ise epey enteresan. 12 yarışmacı bir adada bulunan villaya ‘gerçek aşk’ı aramaları için yerleştiriliyor. Hedef, bu meskenden çift olarak çıkmak ve seyirciyi aşklarına inandırıp oy toplamak. Bunun için de yarışmacılar birbirinden farklı ve vakit zaman müstehcen yollara başvurabiliyor.

‘BEYNİ’ OLAN BİRİNİ ARIYORUM’

Yarışmacılar ortasındaki hoş isimlerden biri de Türk oyuncu Ekin Su Cülcüloğlu. Ekin Su ‘Love Island’ yarışında yaptıklarıyla İngiltere’de en çok konuşulan isimler ortasına girdi. Davide Sanclimenti ile öpüştükten yalnızca birkaç saat sonra adaya yeni katılan Jacques O’Neill’le flört ederken görüntülenmesi, yarışta büyük bir heyecan yaratmıştı. Ekin Su artık de 22 Haziran’da yayınlanan kısımda ettiği küfürlerle tüm dikkatleri üzerine çekti.

28 yaşındaki genç yarışmacı gayesini, “Program konseptinin saf hisleri geri getirdiğini düşünüyorum. Beni en çok etkileyen şey beyin! Zeki, yeterli sohbet edebildiğim birini arıyorum” biçiminde açıklamıştı.

ÇILGINA DÖNDÜ

Ekin Su’nun küfür etmesinin nedeni 28 yaşındaki yatırım analisti Jay Younger’a karşı ‘bir şeyler hissetmesi’ydi. Fakat Jay’in 24 yaşındaki hemşire Paige ile bir bağlantısı olabileceği ya da Jay’in ondan hoşlanabileceği niyeti Ekin Su’yu küplere bindirdi. Flört programının son yayınlanan kısmında Ekin Su Jay’e âşık olmaya başladığını söylemişti. Lakin bu kelamları üzerine Jay’in Paige ile ilgilenmesi Ekin’i sıkıntıdan çıkardı ve Ekin kendini Jay ile bir tartışmanın ortasında buldu. Paige ile olan münasebetinden ötürü Ekin, Jay’i villadaki ‘en büyük oyuncu’ olarak nitelendirdi.

Son yayınlanan kısımda Ekin’in Jay’e, “Yaptığın şey artık beni etkiledi, bana Paige’i önemli bir bağ içindeyken tanımak istediğini söylüyorsun. Bunun seni ne kadar gizemli gösterdiğini biliyor musun? Ben bir oyuncuyum ancak görünüşe nazaran buradaki en büyük oyuncu sensin. Bunun için bir Oscar’ı hak ediyorsun, en büyük Oscar. Defol git Jay!” dediği görüldü.

Bölümün ilerleyen dakikalarında öfkesini sakinleştiren ve Jay’le konuşmayı kabul eden Ekin Su, Kıyı Kulübesi’nde Jay’e her şeyi itiraf etti. Ekin, “Duygularıma yenik düşüp her şeyi batırdım, yardım et. Her şey yolundaymış üzere yapmayacağım lakin ondan hoşlansaydın mahvolurdum. Sanırım her şeyi fazla düşünüyorum” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.