Editör’ün seçtikleri…

Plaj şıklığı

Nocturne, 2022 yazında birinci kere mayo dizaynlarını da eklediği beachwear koleksiyonu ile genç, çağdaş, dinamik ve özgün tarzını kent hayatından yazlık lokasyonlara taşıyor. Markanın genç ve dinamik DNA’sından esinlenerek yaratılan seçkiler, lüks plaj tarzını tekrar
yorumluyor.

Güneşe karşı!

Seyahatler ve kumsal günlerine hazırlanırken, L’Occitane ile cildinizi değiştirmeniz, yenilemeniz gerekli. Verbena Fresh Body Lotion Spf 30, Provence’da yetişen limonsu tazeliği ile bilinen, Verbena yaprakları üst üste yığıldığında, kendine has kokusu ile tüm havayı kaplar.

İddialı koleksiyon

Ramsey’in ‘Sadece İlerleyenler İz Bırakır’ mottosuyla oluşturduğu yaz koleksiyonu, güçlü, savlı ve etkileyici erkeklerin ilham veren tarzına dahil olmaya hazır. Yaz döneminde, tasarım, kumaş, kalite ve teknolojiyi birleştiren, her biri çok özel kıssalara sahip eserler sunan marka, müşterilerini şıklıkta bir adım ileriye taşıyor.

Piknik keyfi

Madame Coco, yaz mevsiminin coşkusunu yansıttığı geniş eser gamı ile piknik dönemini açıyor. Hoş havaların bütün gücünü yansıtan seçkiler, hem geniş ailelerin hem de piknik keyfini doyasıya yaşamak isteyenlerin yanında oluyor.

En değerlinize!

Babalar Günü için en özel, kıymetli ve sizi hatırlayacağı bir ikram etmek istiyorsanız, Janset Kılıçtaç’ın tasarladığı ve ürettiği özel taşlarla bezenmiş ve doğal derilerin kullanıldığı ‘Kama Bilekler’ tam size göre! Kafkas kamalarından esinlenerek hazırlanan seçkiler, manalı bir armağan alternatifi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.