Ece Yüksel’in memnun günü! Evlilik yolunda birinci adımı attı

Dijital bir platformda yayınlanan ‘Aşk 101’ ve Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Yargı’ dizisiyle şöhreti yakalayan oyuncu Ece Yüksel, evlilik yolunda birinci adımı attı. Güzel oyuncu, 4 Haziran’da uzun müddettir birlikte olduğu sevgilisiyle aile ortasında yaptığı sade bir merasimle nişanlandı. 

“SEVGİYLE BAKTIĞIMIZ YILLARIMIZ OLSUN”

Törenden kareleri günler sonra toplumsal medya hesabından paylaşan Yüksel, “4 Haziran’da nişanlandık. Kaç memnun, birbirimize bu türlü sevgiyle baktığımız yıllarımız olsun. Bu özel günümüzde yanımızda olan ailemize ve sevdiklerimize teşekkür ederiz” notunu düştü.

Oyuncunun paylaşımına hayranlarından ve yakın etrafından tebrik yorumları yağdı. Öte yandan Yüksel, müstakbel eşinin ismini şimdi açıklamadı.

ECE YÜKSEL KİMDİR?

Oyuncu Ece Yüksel 1997 yılında İstanbul da doğdu. Kadir Has Üniversitesinden mezunu olan Ece Yüksel birinci olarak 2009 yılında Star TV’de ekrana gelen ‘Güldünya’ isimli dizide rol aldı. Daha sonra ‘Av Mevsimi’ ve ‘Çekmeceler’ isimli sinema sinemalarında rol aldı. Genç oyuncu daha sonra ‘Nefesim Kesilene Kadar’ sinemasında oynadı. ‘Kiraz Mevsimi’ dizisi ile tekrar kamera karşısına geçen genç oyucu ‘Senacan’ karakterini canlandırdı.

Ece Yüksel, ‘Kız Kardeşler’ isimli 2019 imali sinemada rol aldı. Senaryosunu ve direktörlüğünü Semih Kaplanoğlu’nun yaptığı bağlılık üçlemesinin birinci sineması olan 2019 imal ‘Bağlılık Aslı’ isimli sinemada oynayan oyuncu, ‘Aşk 101’ ve ‘Yargı’ dizileriyle de ismini geniş bir kitleye duyurdu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.