Ece Erken atelli ayağıyla gezmelerde

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu (42), 27 Ocak’ta Yeşilköy’de uğradığı silahlı taarruz sonucu hayatını kaybetmişti. Eşinin vefatıyla sarsılan Ece Erken, şimdilerde sıkıntı günleri atlatmaya çalışıyor.

“EN BÜYÜK SEBEBİM SENSİN”

Bir müddettir içine kapanan yalnızca toplumsal medya aracılığıyla sevenleriyle bağlantıya geçen Ece Erken, geçtiğimiz aylarda oğlunun doğum gününü kutladığı bir paylaşım yapmıştı. Instagram sayfasından Eymen’in fotoğraflarını peş peşe yayınlayan Erkeni şu iletisi yazmıştı:

Bazen hayat seni bulunduğun yerden alır, öbür bir yere koyar. Ve der ki; buradan devam et… Ediyorum ve en büyük etme sebebim Rabbimin emaneti biricik oğlum… Senin enerjin, senin gülen gözlerin, senin sevgin olmasaydı ne yapardım, nasıl aşardım bilmiyorum. Şu an hayata tutunuyorsam en büyük sebebim sensin. Güçlü olmamızı Şafak abin de isterdi, seni yetiştirirken bana büyük dayanak oldu, Allah tekrar razı olsun ondan. İnşallah sen de adam üzere adam olacaksın, dürüst, güzel insan olacaksın gözümün parıltısı. Seni çok ancak çok seviyorum, Rabbim hoş, memnun, sağlıklı günlerini görmemi nasip etsin, yeterli beşerlerle karşılaştırsın. Yarın doğum günün, güzel ki doğdun, güzel ki… Kaç memnun yıllara. 7 Nisan 2015…

Ünlü ismin binlerce beğeni alan bu gönderisine, başta ünlü isimler olmak üzere birçok takipçisinden yüzlerce “doğum günü kutlu olsun” yorumları yağmıştı.

44 YAŞINA BASTI

Sonraki haftalarda ise 44’üncü yaşını oğluyla birlikte doğum gününü kutlayan Erken, his yüklü iletisini ve doğum günü fotoğraflarını da toplumsal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

Erken, paylaşımına; “Bu gece doğum günüm… En hoş ve en özel kutlama hayatımın aşkıyla ve 20 küsur yıldır yaptığım üzere. Sizlerle paylaşmak istedim. Hayatta her şey bizim için ve her an her şeyi hepimiz yaşayabiliriz lakin ne olursa olsun insanın kanadı, uğraşıymış, mümkün olduğunca, nefesim el verdiğince oğlum için kanadımı çırpmaya devam edeceğim ve Allah’ın müsaadesiyle evladımı en hoş halde yetiştireceğim, bu gece ve her gece en büyük duam güzel bir evlat. Bu vesileyle bugün doğan herkesin doğum gününü kutlarım” notunu düşmüştü.

EKRANLARA DÖNÜYOR

Erken, evvelki haftalarda bir takipçisinin “Ekranlara dönmeni dört gözle bekliyorum. Ne vakit göreceğiz seni ekranlarda?” sorusuna cevap vermiş, ekranlara döneceği muştusunu; “Magazin programı değil. Görüşmeler var, az kaldı” kelamlarıyla duyurmuştu.

“AYAĞIM İKİ HAFTADIR ATELDE”

Tüm bunların akabinde Ece Erken, geçtiğimiz gün Etiler’de objektiflere takıldı. Alışveriş için geldiği Akmerkez çıkışı görüntülenen sunucunun ayağındaki atel ise dikkat çekti.

Cep telefonuyla görüşme yapan ve soruları kabul etmeyen Erken, yalnızca “Ayağım iki haftadır atelde” demekle yetindi. Sakat ayağına karşın gezmeye çıkan ünlü isim, akabinde aracına binerek oradan uzaklaştı.

YEDİ AY EVVEL EVLENMİŞLERDİ

Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Haziran 2021’de sürpriz bir kararla nikâh masasına oturmuştu. Ünlü çift hoş haberi, ‘Herkese selam. Biz evlendik. Mutluluğumuzu sizinle paylaşmak istedik. Başta ailemize, sonra dostlarımıza, sevenlere, yanımızda olan herkese teşekkür ederiz” iletisiyle duyurmuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.