Ebru Yaşar: 53 programı ben çekmişim kadar eğlendim

Türk Müziği’nin güçlü sesi Ebru Yaşar, Bodrum’da yılın birinci sahnesini bir otelde aldı. Tatilcilerin ağır ilgi gösterdiği gecede ünlü müzikçi, sahne performansı ve repertuarıyla unutulmaz bir konsere imza attı. 44 yaşındaki sanatçı, hayranlarının ısrarlı tezahüratları üzerine proğramını uzatarak, bir mühlet daha sahnede kaldı.

“SÖZÜMÜ TUTAMADIM”

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yaşar, “Hep maratondayız fakat ‘Yazın başlangıcı’ diyelim. Bodrum’dayız, dönemi açtık. Herkese âlâ tatiller, gelen tüm konuklarımıza sevgiler saygılar” dedi.

Daha evvel ‘Gel de Sevme’ albümünden ‘İğne İplik’ müziğine klip çekeceğini açıklayan Yaşar, “Çekemedim olmadı. O verdiğim kelamı tutamadım. Vaktim olmadı, fırsat olmadı lakin bir orta çekeceğiz” açıklamasını yaptı.

“ÇOK HOŞ BİR PROGRAMDI”

Hakan Altun, Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici’nin sunduğu, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, Kanal D’de ekranlara gelen ‘Şarkılar Bizi Söyler’ programının dönem finaline konuk olan sanatçı, “İnşallah hoş bir dönem geçer, hepimiz için. Hoş bir programdı. Orada çok eğlendim; finalde ne oynadık ne oynadık. Güya bütün dönemi ben yaptım, 53 programı ben çekmişim kadar eğlendim yani. Çok güzeldi” tabirlerini kullandı.

“ONLAR BİZİM GRURUMUZ”

Yaşar, Diyarbakır’da kendi ismini taşıyan Ebru Yaşar Gülseven Ortaokulu’nun birinci mezunlarını verdiğinin hatırlatılması sonrası, “Onlar bizim gururumuz. Keyifli bireyler yetişsin. Her şeyden evvel memnun çocuklar yetişsin. Sonra da yararlı çocuklar inşallah yetişsin. Okul yaptıralım hepimiz. Herkes bir tuğla koysa, bir duvarını boyasa oldu bitti işte, olacak. Birbirimize yardım edeceğiz, dayanak olacağız. O denli geçecek bu hayat” biçiminde konuştu.

“KIRMIZI KIYAFET GİYMEK İÇİMDEN GELMİYOR”

Sahnede nazara geldiği için kırmızı renk kıyafet giymeme geleneğini devam ettirdiğini belirten başarılı müzikçi, “Vallahi şu an içimden giymek hiç gelmiyor. Ne yapayım yakışıyor fakat bir mühlet giymeyeceğim herhalde, bakalım” itirafında bulundu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.