Ebru Şancı Öztürk: Kocam para karşılığında bayanlarla yemek yiyebilir

Eski model Ebru Şancı (38) ile futbolcu Alpaslan Öztürk (28), 2015 yılında Eskişehir’de sade bir merasimle evlenmişti. Ünlü çift, düğünü ise Belçika’daki Kasteel Den Brandt şatosunda yapmıştı.

Törene çiftin aileleri ve yakın dostlarından oluşan 100 kişilik bir davetli topluluğu katılmış, Şancı üç farklı gelinlikle objektif karşısına geçmişti. İkilinin Ceylin, Kürşad Fırat ve Mila isminde üç çocuğu bulunuyor.

“BABASINA ÇEKTİ”

Eşiyle ilgili paylaşımlarıyla dikkat çeken Ebru Şancı, ünlü futbolcunun mesken haliyle dalga geçmişti. Minik oğlunun meskeninin ortasında çoraplarını çıkarmasının sebebinin eşi olduğunu söyleyen Şancı, “Otu çek köküne bak, babasına çekti, çorap çıkarıyor” notunu düşmüştü. Ebru Şancı, daha evvel de DJ Janti’nin müziğiyle birlikte eşinin çoraplarını ortaya atışını paylaşarak “Galatasaray’da da oynasa o çorap sağa sola fırlatılıyor hepsi aynı” demişti.?

“KOCAMI SEVİYORUM”

38 yaşındaki eski model, geçtiğimiz aylarda yeniden ‘2. Sayfa’ya konuk olmuştu. Canlı yayınında evlilik üzerine konuşulurken, “İyi ki evlenmişim, hiç pişman olmadım. Bazen gecenin bir yarısında kalkıp, boğasım geliyor lakin yeniden de seviyorum kocamı. Her noktada delirebilirim lakin sonum beş dakika. Bende kin yok, uzatma yok, hız asma yok” itirafında bulundu.

“Seni en son ne vakit çok hudut etti?” sorusuna Şancı, “Çok yapıyor lakin ben de ona yapıyorumdur. Mesela onunla hiçbir şey izlenmiyor. Sineması 42’nci dakikasında açıyor, ‘Bu sinema çok güzel’ diyor. Kardeşim 42 dakika geçmiş, ben ne izleyeceğim? Sineması başından aç birlikte izleyelim. Bir açıyor; Spider-Man, Batman. Orada beni çok hudut ediyor” karşılığını verdi.

 “HİÇBİR KARI KOCANIN ORTAK NOKTASI YOK”

Ünlü isim, “Fark ettim ki sekiz yıllık evliliğimizin sonunda hiçbir ortak noktamız yok. Bence her evlilik üzere hiçbir karı kocanın ortak noktası olduğuna inanmıyorum. Ortak noktamız çocuk. Ortak noktası olan zati kankan oluyor, kocan olmuyor” formundaki esprili kelamlarıyla isminden kelam ettirdi.

ŞAŞIRTAN İTİRAF

Ebru Şancı Öztürk, bu sabah Tv8 ekranlarında yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına konuk oldu. Şancı, programda Burak Özçivit’in 2019 yılında Kuveyt’te 80 varlıklı bayan ile 1,5 milyon TL karşılığında yemek yemesiyle ilgili konuşurken çarpıcı bir itirafta bulundu.

“PARAYI HESABINDA GÖRDÜKTEN SONRA KARIŞMAYACAKSIN”

Burak Özçivit’in varlıklı bayanlarla yemek yemesini anlayışla karşılayan Ebru Şancı Öztürk “Ben de kocamı yollarım hiç sorun değil. Gitsin yiyip gelsin ne var bunda? Hem yemek yesin hem de bayanlarla sohbet etsin. Paranın yüzü sıcaktır her şeyi göze almışsındır. Parayı hesabında gördükten sonrasına karışmayacaksın. Yemek uzayabilir. Latife yapıyorum doğal lakin yemeğe yollarım” dedi. Ebru Şancı Öztürk’ün bu kelamları 2. Sayfa programının sunucularını şaşkına çevirdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.