Ebru Keskin: Paul Walker ile münasebet yaşamadık!

Babası Artvinli, annesi Gürcistan asıllı olan, Almanya Geislingen’da dünyaya gelen ve müzik mesleğine 2006 yılında başlayan Ebru Keskin, evvelki gün Nişantaşı City’s çıkışı yeni imajıyla objektiflere yansıdı. Süreksiz olarak pembe peruk taktığını ve saçlarını da pembeye boyatmaya hazırlandığını söyleyen müzikçi, basın mensuplarının sorularını cevapladı.

“ÖLÜMÜ BENİ ÇOK SARSTI”

Ebru Keskin, ‘Hızlı ve Öfkeli’ (Fast and Furious) serisiyle büyük bir hayran kitlesi yakalayan ve 30 Kasım 2013 tarihinde geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden dünyaca ünlü oyuncu Paul Walker ile olan arkadaşlığı hakkında konuştu.

Keskin, 44 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabında yer alan Paul Walker ile olan fotoğrafını gösteren muhabirlerin, “Paul Walker aşk yaşadınız mı?” sorusuna şu cevabı verdi:

İlişkimiz yoktu. Uzun mühlet çok yakın arkadaş kaldık. Ben oyunculuk eğitimi de aldım. Amerika’da çok fazla sinemada, birçok sette çalışmıştım. ‘Hızlı ve Öfkeli’ sinemasının setinde tanıştık. Çok düzgün arkadaş olduk. Birlikte yemeğe çıktık. Bowling oynadık. Çok âlâ bir insandı. Ortamızda arkadaşlıktan fazla bir şey yoktu. Beşerler bana ‘Başın sağ olsun’ diye ileti atınca, acı haberi öğrendim. O kadar ileti geldi ki ailemden birisi öldü sandım. Çok üzüldüm, mütevazi birisiydi. Küçük bir spor otomobilim vardı, onu gezdirdim. ‘Arabam çok küçük’ diye düşünürdüm fakat o hiç takılmazdı. Daha sonra ‘Keşke daha kıymetli satsaydım’ dedim. Sonuçta içine Paul Walker oturmuş.

“DIŞARI ÇIKMAMIZ İÇİN BENİ KANDIRIĞIN İÇİN TEŞEKKÜRLER”

Kasım 2016’da toplumsal medyada ABD’li aktör ile fotoğrafını yayınlayan 35 yaşıdnaki müzikçi, “Huzur içinde uyu Paul Walker. Keşke daha çok fotoğraf çekebilseydik fakat bu kadar çabuk gideceğini kim bilebilirdi? O gün dışarı çıkmamız için beni kandırdığın için teşekkürler. Bu masada saatlerce sohbet edildi ve paylaşılan öbür şahane anılar bana ne kadar mütevazı, samimi, eğlenceli bir arkadaş ve baba olduğunu gösterdi. Keşke eski arabamı senin kullandığını bilselerdi” bildirisini yazmıştı.

“KENDİN OLDUĞUN İÇİN TEŞEKKÜRLER”

12 Eylül 2021’de Paul Walker’ın doğum gününü de Instagram hesabından kutlayan Keskin, yaşasaydı 48’inci yaşını kutlayacak oyuncu ile fotoğrafını yayınlamış, “İyi ki doğdun. Kendin olduğun için teşekkürler” notunu düşmüştü.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.