E vitaminli maske tanımları neler cildiniz ışıldayacak!

Cildinizin kaybettiği ışıltıyı geri kazandırmaya ne dersiniz? Elmaelma.com olarak sizler için hazırladığımız E vitamini maskeleri ile cildiniz eski ışıltısını kazanacak ve daha sağlıklı gözükecek.Suda çözülebilen vitaminler kümesinde yer alan E vitamini ile hazırlanan bu maskelerin sonuçlarına hayran kalacaksınız.

Yoğurt ve E vitamini maskesi 

Cilt için yatıştırıcı bir özelliğe sahip olan yoğurt bal ile birleştiğinde adeta cilt için mucizeler yaratıyor. Çok kuvvetli bir nemlendirici olmasının yanı sıra ciltteki gözeneklerin açılmasına da yardımcı olan bu maske sayesinde cildiniz daha sağlıklı ve ışıl ışıl görünecek. 

Gereçler

1 tatlı kaşığı yoğurt, 1 çay kaşığı bal, 1 E Vitamini kapsülü

Nasıl Yapılır?

Birinci evvel 1 tatlı kaşığı yoğurdu ve 1 tatlı kaşığı yumurtayı bir kap içerisinde karıştırmamız gerekiyor. E vitaminini de içerisine ekleyin, hepsi bu kadar! 20 dakika bekletmeniz kâfi olacak. 

Muz ve E Vitamini Maskesi

Cilt lekeleri olanlar için olağanüstü bir teklif olacak bir maske. Bilhassa cilt üzerinde oluşan lekeler ve izlerin tedavisi için öneriliyor. Cildinizin yenilenmesini istiyorsanız bu maskeyi deneyebilirsiniz. 

Materyaller

1 muz, Bir kaşık E Vitamini yağı lakin kapsülleri çıkarılmış olacak.

Nasıl Yapılır?

Bir muzu mikserde ezin ve pürüzsüz bir karışım elde edin. Artık de E Vitamini kapsüllerinden elde ettiğiniz bir kaşık E Vitamini yağını karışıma ekleyin. 20 dakika kadar yüzünüzde bekletmeniz kâfi oalcaktır. Hepsi bu kadar! 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.