Dünyaca ünlü oyuncu Sandra Bullock oyunculuğa orta veriyor

Kariyeri boyunca hafızalara kazınan karakterlere hayat vern Sandra Bullock, son açıklamasıyla hayranlarını üzdü. Ünlü oyuncu her açıdan yıprandığını lisana getirerek oyunculuğa orta vereceğini lisana getirdi.

Sandra Bullock, “The Hollywood Reporter” ile yaptığı röportajda yakın gelecekte, eskisinden çok daha hafif bir program sürdürmeyi umduğunu belirtti.

30 yıllık sinema mesleği boyunca 50’nin üzerinde sinema için kamera karşısına geçen Sandra Bullock, sağlıklı kararlar verebilecek durumda olmadığını söz etti.

“Akademi” ve “Altın Küre” dahil birçok mükafata layık görülen Bullock, daha evvel de verdiği röportajda süreksiz bir müddet için mesleğine orta vermek istediğini söylemişti.

Bir müddettir fotoğrafçı Bryan Randall ile memnun bir birliktelik sürdüren Sandra Bullock, bu defa de oburunun programına bağlı olarak yaşamak istemediğinin altını çizdi.

2010’da “En Düzgün Bayan Oyuncu” kısmında Oscar’a layık görülen ünlü oyuncu, “Bittim, tükendim. Sağlıklı kararlar verebilecek durumda değilim” açıklamasını yaptı. Kaynak: Habertürk

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.