DOKSANLARIN SÜPER MODELLERİ HİKAYELERİNİ ANLATIYOR!

Doksanlı yılların en ikonik dört modeli Apple TV+ ile bir ortaya geliyor! Bir belgesel serisi için hazırlanan Naomi Campbell, Linda Evangelista, Cindy Crawford ve Christy Turlington, Apple TV+’ın yeni ‘The Supermodels’ isimli projesi için toplanıyor. Her bir muhteşem model mesleklerine nasıl başladıklarını anlatırken tıpkı vakitte ‘Süper Model’ statüsüne nasıl ulaştıklarını anlatacaklar. 

View this post on Instagram

♥️♥️♥️♥️ To finally have the opportunity to tell our story in collaboration with the brilliant team at Imagine, and under the direction of Barbara Kopple, is as exciting for us as we hope it will be for viewers. I would love for people to see this as a celebration of not only our individual stories, but also to the power of friendship, dreams and perseverance. “The Supermodels” coming soon to @AppleTV. ???? • • • • @AppleTV @ImagineDocs @ImagineEntertainment @Naomi @cindycrawford @lindaevangelista @cturlington @barbarakopple @BrianGrazer @RealRonHoward

A post shared by Linda Evangelista (@lindaevangelista) on Oct 6, 2020 at 11:00am PDT

“Barbara Kopple’ın direktörlüğü ile Imagine’daki harika grup ile çalışarak sonunda kendi öykümüzü anlatma fırsatına sahip olduğumuz için çok heyecanlıyız. Bu hem bizim için hem de seyirciler için çok hoş olacak. İnsanların bunu yalnızca ferdî öykülerimizin bir kutlaması değil birebir vakitte arkadaşlığın, hayallerin ve azmin gücü olarak görmelerini istiyorum” diyen Linda Evangelista bir Instagram paylaşımı ile belgeseli doğruladı. 

Anlatımına seksenli yıllardan başlayacak olan belgesel, serideki modellerin şimdiye kadar olan meslek seyahatlerini, işlerini ve aktivist projelerini inceleyecek. İki sefer Oscar Mükafatı kazanan Barbara Kopple’ın yönettiği belgesel Brian Grazer ve Ron Howard tarafından yapılıyor. Şimdi yayın tarihi muhakkak olmasa da bu belgesel serisini şimdiden izlemeniz gereken moda belgesellerine ekleyebilirsiniz!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.