DİJİTAL BİR DENEYİM: CHRISTIAN LOUBOUTIN İLKBAHAR- YAZ 2021 KOLEKSİYONU

Birinci gençlik yıllarından beri seyahat tutkunu olan Christian Louboutin, yeni alanları keşfetmeye duyduğu bağlılığı ve teknoloji sevgisini bu tutkusuna ekleyerek Zepeto uygulaması üzerinden yaratıcı bir dijital tecrübe olan Loubi World ile yeni koleksiyonunu tanıtıyor. Kendini tabir etme özgürlüğünün ve sonsuz yaratıcılığın savunucu olan Christian Louboutin, tüm cinsiyet ve tarz kalıplarından bağımsız bir halde herkese Loubi World’de istediği kişi olmanıza fırsat veriyor. İster yüz tanıma özelliğiyle, ister seçenekler ortasından kendi tercihinizi yaparak avatarınızı yaratıp, tarzınızı İlkbahar/Yaz 2021 koleksiyonundan ayakkabı ve aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.

Tasarımcının ebedi ilham kaynağı Paris’in techno-kawaï bir versiyonu olarak modellenen Loubi World, Işıklar Kenti’ni hayali bir teras görünümünde yine yorumluyor: Birinci Christian Louboutin mağazasının 1991’de kapılarını açtığı Galerie Véro-Dodat bir atlı karınca, krepçi ve klasik bir Paris bistro’su ile bir ortaya gelirken yeni Christian Louboutin mağazasını ve Loubi Disco’yu da keşfetme fırsatı bulabilirsiniz.

Oyuna girdikten  kısa mühlet evvel açılan yeni Saint-Honoré mağazasının sanal versiyonu olan Loubi Boutique’e girip yeni dönem dizaynlarını denemek hayli keyifli. 

Christian Louboutin’in yeni beşerlerle tanışma, toplumsallaşma tutkusunun bir yansıması olan Loubi Terrasse’ta tasarımcıyla selfie’ler, fotoğraflar ve görüntüler çekilebiliyor ve Instagram, Facebook, Tik Tok, Weibo & WeChat platformları üzerinden de kolay kolay paylaşabiliyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.