Didem Kınalı sahne yorgunluğunu denizde attı

Yoğun geçen dönemin akabinde havaların da ısınmasıyla birlikte şov dünyasının tanınmış simaları, rotayı tatil beldelerine çevirdi; kimi Muğla’nın turistik ilçesi Bodrum’a gitti, kimi İzmir Çeşme’yi tercih etti. Tatil dönemini açan isimlerden biri de Didem Kınalı oldu.

ÖNCE SAHNE SONRA DENİZ

Oryantal Didem, evvelki akşam Bodrum’da bir yerde sahneye çıktı. Süper danslarıyla kendisini izlemeye gelenleri mest eden Kınalı, sonraki gün ise Bodrum Yalıkavak’taki Miya Beach’te objektiflere yansıdı. Kendini Ege’nin masmavi sularına bırakan Kınalı, sahne yorgunluğunu attı.

TELEFONU ELİNDEN DÜŞÜRMEDİ

Düzgün fiziği ile tüm bakışları üzerinde toplamayı başaran ünlü oryantalin, telefonunu bir an olsun elinden düşürmemesi dikkatlerden kaçmadı. 36 yaşındaki hoş, 300 binden fazla takipçisinin bulunduğu toplumsal medya hesabı için de çekim yapmayı ihmal etmedi.

“ZOR DURUMDAYIM”

Son yıllarda maddi manada yaşadığı ıstıraplarla magazin gündemine gelen Didem Kınalı, Haziran 2020’de “çalışamadığı için cipini satışa çıkardığı” haberleriyle isminden kelam ettirmişti. 35 yaşındaki oryantal, şöyle konuşmuştu:

Biraz daha dayanabilirim ancak hazıra dağ dayanmaz. Dört aydır çalışmıyorum. Lakin ileride ne olur, Allah bilir. Şu an çok şükür otomobilimi satacak bir pozisyonda değilim. Anneme yeğenlerime ve kendime bakıyorum, o yüzden çalışmam lazım.

Kınalı, Mayıs 2021’de yaptığı açıklamada ise koronavirüs pandemisi nedeniyle sıkıntı günler geçirdiğini belirterek, “Bir yıldır para kazanamıyorum. E-Devlet üzerinden konutumun kirası ve faturalarımın ödenmesi için müracaat yaptım. Sağ olsun menajerim Haluk Şentürk bana yardım etti. Dans okulumu kapattım. Hiçbir gelirim yok, sıkıntı durumdayım. Allah sonumuzu hayreylesin” demişti.

CİPİNİ 485 BİN TL’YE SATIŞA ÇIKARDI!

Haziran 2021’de yeni bir açıklama yapan ünlü oryantal, şimdi çalışamadığını ve bu nedenle cipini satışa çıkardığını açıklamıştı. Didem, ekonomik meşakkatler yaşadığı için cipini bir oto galerisine bıraktığını söylemişti. Kınalı’nın ünlü bir galerinin internet sitesinde 2012 model aracını 485 bin TL’ye satışa çıkarıldığı öğrenilmişti.

“SÖZLEŞMESİ BİTTİ, ÇIKMIYOR”

Didem Kınalı, geçtiğimiz ay ise kiracısından keder yandı. 36 yaşındaki oryantal, “Kiracım 30-40 bin TL kira bedeli olan meskenime iki bin 600 TL kira veriyor. Bu ay mukavelesi bitmişti. Ancak hâlâ çıkmıyor, bir de diğerine kiraya veriyor” diyerek sitem etmişti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.