Demet Özdemir düğün hazırlıklarına başladı

2021 yılını İzmir Alaçatı’daki bir otelde karşılayan Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çifti, fotoğrafları çekilince münasebetlerini itiraf etmişti. Ünlü oyuncu, “Evet, fotoğraflarımızın çekildiği hakikat. Yeni yılın aşk bombası dersiniz artık” demişti. Oğuzhan Koç da Instagram’da yaptığı açıklamayla aşk yaşadıklarını doğrulamıştı.

İkili, geçtiğimiz aralık ayında Paris’e gitmiş, lakin sonrasında ayrılmıştı. Aşıklar kentinden dönüşte hengame eden çift, birbirlerini toplumsal medyadan takibi bırakmıştı. Lakin ayrılığa dayanamayan Demet ve Oğuzhan, kısa müddette ‘Aşk yeniden’ demişti.

14 ŞUBAT’TA EVLİLİK TEKLİFİ

Barışmalarının üzerinden fazla vakit geçmeden Koç, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Demet Özdemir’e evlenme teklifi etmişti. Sakiler Kümesi’nin da müzikleriyle eşlik ettiği tertipte, ‘Dünyadan Uzak’ müziği eşliğinde Demet Özdemir, sevgilisine ‘Evet’ demiş, böylelikle ikili evlilik kararı almıştı.

“İLK VE TEK HAYRANIYIM”

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisiyle ilgili yöneltilen bir soru üzerine Oğuzhan Koç, “Demet ne yapıyorsa en güzelini yapıyor. Ben de sonuna kadar destekliyorum. İşinin hakkını veriyor. Birinci ve tek hayranıyım” diyerek, nişanlısına övgü dolu kelamlar sarf etmişti.

“ŞEY DEĞİL, BİRİ VAR”

Demet Özdemir’le bu yaz evlilik planları yapan 36 yaşındaki müzikçi, İbrahim Selim’in Youtube’da yayınlanan programında çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. “Gördüğünde gözünü alamadan baktığın şey nedir?” sorusuna Oğuzhan Koç, “Şey değil, biri var: Demet Özdemir” karşılığıyla nişanlısına olan aşkını lisana getirmişti.

Özdemir’le tıpkı projede yer alma hayalinden bahseden müzisyen, “Kendi yazdığım öyküm var. Sonbaharda çekip yeni yıla yayınlamayı düşünüyorum. Ben yazıp, oynayacağım. Keşke Demet’le birlikte oynasak ne hoş olur. Onun sahne kabiliyetinden eminim ve onun oynamasını çok isterim” tabirleri kullanmıştı.

‘SÖZ’ ALIŞVERİŞİ

Aşklarını her fırsatta haykıran genç çiftten Demet Özdemir, son olarak Şiddetli AVM’de görüntülendi. Sevinçli halleri dikkatlerden kaçmayan hoş oyuncu, yakında kız isteme merasiminin olacağını açıkladı.

Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Demet Özdemir, ‘evlilik’ ile ilgili sorular üzerine şu açıklamayı yaptı:

Bugün annem, ablam ve ailem için isteme alışverişi yapmaya geldim. Şu an için inanın düğün tarihine dair net bir durum yok. İkimiz de ağır bir tempoda çalışıyoruz. Ben de bugün setten çıkıp, süratlice alışveriş yapmaya geldim. Tarihi belirlediğimiz gün sizinle de paylaşacağız.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.