Demet Akalın’dan POS makineli bağış!

İlker Ayrık, Memleketler arası İstanbul Mükafatları merasiminde çocuklar için açılan hijyenik oyun merkezi faydasına para topladı. Merasim öncesi basın mensuplarıyla bir ortaya gelen 42 yaşındaki oyuncu, heyecanlı olduğunu söylerken, Demet Akalın sürpriz dikkat çekti.

“GÜZELCE OYUNLARINI OYNUYORLAR”

Örnek bir davranışa imza atan Ayrık, “Bu gece, benim de idare şurasında çalıştığım Gülmek Düzgünleştirir Derneği faydasına yapılıyor. Hoş olacak inşallah. Kanser tedavisi gören çocuklar için hijyenik oyun merkezleri açıyoruz. Üç tanesi İstanbul’da, dördüncü merkezimizi ise Samsun’da açtık. Bağışıklığı baskılanmış çocuklar toplumsal ortamda bulunamıyorlar. Oyun merkezlerimiz steril edilmiş durumda ve orada güzelce oyunlarını oynuyorlar, aileler de mental dayanak alıyor” açıklamasını yaptı.

“PALAVRADAN DEĞİL, HER SABAH EKİNLERE BAKIYORUM”

Geçtiğimiz günlerde açılışını yaptığı Beykoz’daki çiftliğiyle yakından ilgilendiğini ve içindeki çiftçiyi çıkardığını belirten Ayrık, şu tabirleri kullandı:

İçimde bir çiftçi varmış, içimdeki minik çiftçi ile barıştım, şu anda toprakla uğraşıyorum. Yaz aylarını tarlamda çalışarak geçireceğim. Daha evvel besin ve restoran üzerine aslında dükkanımız vardı. Bu hevesle çiftliğe girmiş olduk, orada da bir yer açtık. Palavradan değil yani, her sabah tarlaya gidip ekinlere bakıyorum ve akşama kadar orada çalışıyorum. Satış bir sonraki etapta olacak. Evvel kendi restoranımız için yetiştiriyoruz, artarsa natürel ki paylaşırız. 20 gün sonra biberlerim, 40 gün sonra domateslerim oluyor, yazın bunlarla geçecek.

“OKAN YOLLA ORADAN KREDİ KARTIMI”

‘Yılın En Âlâ Pop Bayan Şarkıcısı’ mükafatına layık görülen Demet Akalın, Bodrum’dan gelerek, gecede sahne aldı. Müzikleriyle konuklarını eğlendiren popçu, kanserli çocukların oyun merkezleri için bağış toplandığını duyunca, Gülmek Güzelleştirir Derneği İdare Konseyi Üyesi olan arkadaşı İlker Ayrık’a latifeyle takıldı.

Ünlü müzikçi, daha evvel Ayrık’ın sunduğu yarış programından otomobil aldığını hatırlatıp, oyuncuya “Senin çok paranı aldık, senden otomobil aldık. Artık birinci bağışı ben yapacağım. Okan oradan yolla kredi kartımı” diye seslendi.

20 BİN TL BAĞIŞ

Eski eşi Okan Kurt’un kulisten kredi kartını yollamasının akabinde Akalın, çabucak yanına gelen Ayrık’ın elindeki POS makinesinden 20 bin TL’lik ödeme yaparak, takdir topladı.

“GÜLDEN USULÜ DİYORLAR”

Ödül gecesinde ‘Yaşam Uzunluğu Onur Ödülü’ alan Gülden Karaböcek, kendisi için yapılan ‘Arabesk kraliçesi’ yorumlarına katılmadığını söyledi: Yakında yeni bir single çıkaracağım. Müzik stilim koyu arabesk değil, bu üslup müzikleri fazla okumuyorum. Ödül gecelerine katılıyorum, şimdiye kadar pek çağırılmıyorduk. Pop okumadım, aslında tam koyu arabesk de değil benim üslubum. Ona bakarsanız hayranlarım arabesk de demiyor, ‘Gülden tarzı’ diyorlar. Çok koyu arabeskleri okumadım.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.