Ceren Ocak İlkbahar Yaz 2021 koleksiyonu

Ceren Ocak İlkbahar Yaz 2021 koleksiyonu

 

 

Ceren Ocak İlkbahar Yaz 2021 koleksiyonu
Ceren Ocak İlkbahar Yaz 2021 koleksiyonu 12-16 Ekim tarihleri ortasında büsbütün dijital platformlarda gerçekleşen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında, Ceren Ocak İlkbahar/Yaz 2021 koleksiyonu mbfwistanbul.com adresinde yayınlandı.
Defile çekimi Galataport İstanbul’da gerçekleştirilen İlkbahar/Yaz 2021 dönemi için ilhamını sokak modasından alan Ceren Ocak, koleksiyonundaki özel kesimlerle tarzına güvenen ve sıradanlıktan uzak bayanlara hitap ediyor. Hacimli kollar, düşük bel pantolonlar, korsaj ayrıntılarının ön planda olduğu ve 20 görünümden oluşan yeni koleksiyonda denim, deri, keten, şifon üzere kumaşlar dikkat çekiyor. Birebir vakitte günlük tarzına tasarım dokunuşu katmak isteyen özgür ruhlu bayanlar için ülkü bu modüllerde siyah, beyaz, açık mavi ve bej renklere beyaz tonlarının yer aldığı batik desenler eşlik ediyor.

İlkbahar/Yaz koleksiyonlarında her vakit plaj giysisine de yer veren Ceren Ocak, bu dönem savlı tasarım anlayışını bikini ve mayo kesimlerinde da yansıtıyor. Bikinilerde karşımıza çıkan beden zincirlerinde yer alan nazar boncuğu, dört yapraklı yonca, talih kilitleri ve Fatima’nın Eli üzere semboller, çağdaş bayanların mistik taraflarına gönderme yapıyor. Koleksiyonda bütün görünümleri ise Jaagravii küpeler ve Manc deri çantalar tamamlıyor.

Koreografisini ve yapımını Uğurhan Akdeniz Event Design & Production’ın, styling’ini Oğuz Erel’in üstlendiği Ceren Ocak İlkbahar/Yaz 2021 defilesinin saç tasarımı L’Oréal Professionel, makyajı ise M.A.C’in profesyonel makyaj artistleri tarafından yapıldı.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un (MBFWI) 15. dönemi Türkiye Tanıtım Grubu’nun (TTG) takviyesiyle gerçekleştiriliyor.

Ceren Ocak’ın koleksiyonlarına Ceren Ocak Showroom’unun yanı sıra, Gizia Gate’ten de ulaşabilirsiniz.

Ceren Ocak hakkında:
1983 yılında Trabzon’da doğan Ceren Ocak, işletme eğitiminin akabinde mesleğine moda ve tasarım alanında devam etmeye karar verdi. İstanbul La Salle International Academy’ de moda tasarım eğitimi aldı ve mezuniyetinin çabucak akabinde Zeki Triko’nun tasarım grubuna katıldı. Burada birçok koleksiyona imza atan başarılı dizayncı, Haziran 2013′ te kendi koleksiyonunu hazırlamak için Zeki Triko’dan ayrıldı ve deri ayrıntılarıyla dikkat çeken birinci koleksiyonunu kendi üslubunu yaratmak isteyenlerin beğenisine sundu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.