Cenk Tosun tatil dönemini Bodrum’da açtı!

Futbola Almanya’nın amatör gruplarından Raunheim’da başlayan, daha sonra Eintracht Frankfurt altyapısına transfer olan, üç dönem Gaziantepspor’ın başarısı için ter döken, Beşiktaş’ın 2014-2015 döneminde takımına kattığı Cenk Tosun, Ocak 2018’de 22 milyon euro üzere yüksek bir bonservis bedeli karşılığında Everton’a transfer oldu. 2020-2021’in ikinci yarında kiralık olarak yine yıldızının parladığı siyah-beyazlı gruba gelen forvet, yaşadığı sakatlık sonrası Everton’a geri döndü.

“İYİ BİR BEŞİKTAŞLI”

Geçtiğimiz dönem İngiliz grubunda sadece  iki maça çıkan Cenk Tosun’un, Türkiye’ye dönmeye hazırlandığı ve eski kadrosu Beşiktaş ile üç yıllık mutabakat kademesinde olduğu konuşuluyor. Beşiktaş Kulübü Lideri Ahmet Parıltı Çebi de geçtiğimiz hafta bu hususta değerli açıklamalarda bulundu.

Çebi, Everton’la kontratı biten 31 yaşındaki futbolcuyla yine anlaşmak istediklerini söyledi. Cenk Tosun’la görüşme halinde olduklarını belirten Beşiktaş Lideri, “Cenk Tosun’a her vakit kapımız açık. Öncelik hakkı olan bir oyuncu lakin kurallar değerli. Kulübün iktisadının taşıyabileceği bir mukavele yapmamız lazım. O da düzgün bir Beşiktaşlı. Bizimle olmayı istek edecektir” tabirlerini kullandı.

“GOL HÜKÜMDARI YÜKLENİYOR”

Cenk Tosun’un geçtiğimiz günlerde Marmaris’te çekilen bir imgesi dikkat çekti. Müzikçi Berkay’ın eşi Hasret Ada Şahin, Instagram hesabından ünlü futbolcunun fotoğrafı eşliğinde “Gol hükümdarı 2022-23 Cenk Tosun, loading (yükleniyor)” iletisini paylaştı.

BODRUM’DA TATİL YAPIYOR

Son devirde siyah-beyazlı taraftarları heyecanlandıran transfer haberlerinin akabinde deneyimli ulusal futbolcu, evvelki gün tatil dönemini ailesiyle birlikte Muğla’nın tanınan turizm bölgesi Bodrum’da açtı.

Güvercinlik’te bulanan bir otelde eşi Ece Akgürbüz, dört yaşındaki oğlu Arden ve üç yaşındaki kızı Alin ile tatil yapan Cenk Tosun, gün uzunluğu masmavi denize girip, çocuklarıyla ilgilendi. Locada güneşlenen Ece Hanım ise eşinin tersine denize girmeyi tercih etmedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.