Cengiz Kurtoğlu ve Taksim Trio’dan Boğaz’da harika buluşma

Enstrümanlarına tutkun üç adamın mükemmel buluşması Taksim Trio, Boğaz’ı saran melodileriyle müzikseverleri mest etti. Konserin birinci yarısında sahne alan Taksim Trio, “İyi akşamlar herkese güzel geldiniz. Bu romantik İstanbul akşamında bizi yalnız bırakmadınız” kelamlarıyla seyirciyi selamladıktan sonra İstanbulluları müzikleriyle adeta öteki diyarlara götürdüler.

Zaman vakit seyircilerin vokallik yaptığı konserde İsmail Tunçbilek seslendirdiği müziklerle, Aytaç Doğan kanun resitaliyle, Hüsnü Şenlendirici ise ‘İstanbul İstanbul Olalı’ performansıyla geceye damga vurdu.

CENGİZ KURTOĞLU SEVDASI YAĞMUR DİNLEMEDİ

Hüsnü Şenlendirici’nin klarnetinden, İsmail Tunçbilek’in bağlamasından ve Aytaç Doğan’ın kanunundan yükselen eşsiz melodiler konserin ikinci yarısında arabesk müziğin yaşayan efsanesi Cengiz Kurtoğlu’nun klasikleriyle buluştu. Kurtoğlu’nun sahneye adım atmasıyla alkış tufanı koptu. Kuruçeşme Açıkhava, yaşayan efsanenin müziklerine gece boyunca bağıra bağıra eşlik etti.

Usta sanatkarın klasikleriyle nostalji rüzgârı estirdiği gecede bir anda bastıran yağmur bile binlerce kişinin Cengiz Kurtoğlu sevdasına mani olmadı. Kuruçeşme Açıkhava’yı dolduran binlerce müziksever, Cengiz Kurtoğlu’nun Taksim Trio eşliğinde söylediği akustik müziklerle unutamayacakları bir gece yaşadı.

CENGİZ KURTOĞLU VE MİNİK HAYRANI MİRAÇ’TAN SAHNEDE TRABZONSPOR KUTLAMASI

Cengiz Kurtoğlu, en sevilen müziklerini seslendirmeye minik hayranının sürpriziyle kısa bir orta verdi. Sanatçı, ‘Torunum’ diye hitap ettiği minik hayranını, “Miraç’ımın bana bir sürprizi varmış” kelamlarıyla sahneye davet etti. İkili, Muhteşem Lig 2021-2022 dönemi şampiyonu Trabzonspor’un dev bayrağını açtılar.

Fenerbahçeli Cengiz Kurtoğlu, “Gerçekten gurur duyuyoruz. Renklerimiz farklı da olsa kardeşliğimiz her vakit sonsuza kadar aynıdır” kelamlarıyla, bordo-mavili grubun şampiyonluğunu dostluk bildirisiyle kutladı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.