Canlı yayında duyurmuştu! Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun nikah tarihi

Yıllardır ATV ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunan Müge Anlı, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından küçük elbiseli bir pozunu paylaşan Anlı, Kanal D’ye verdiği röportajda neden pantolon giymediğini anlattı.

“KENDİME ELBİSEYİ YAKIŞTIRIYORUM”

Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ‘En Uygun Gündüz Jenerasyonu Programı’ ve ‘En Düzgün Bayan Sunucu’ kısımlarında ödül alarak muvaffakiyetini katlayan Müge Anlı, kıyafet tercihleri hakkında konuştu. Canlı yayında tercih ettiği kıyafetlerden bahseden Anlı, “Bana her gün özel kıyafet dikiliyor. Kulisimde ancak çok kıyafet yok. Yıl sonunda gençlere armağan ediyorum. Muhakkak bir biçim var etek uzunluğu var göğüs uzunluğu var, koy uzunluğu var birebir halde yıllardır böyle” dedi.

Ekranda pantolon giymeyi tercih etmeyen ünlü sunucu bununla ilgili de “Özel sebebi yok, kendime elbise yakıştırıyorum” tabirlerini kullandı.

HABERİ BU TÜRLÜ DUYURDU

Ünlü sunucu, dün sabahki programının canlı yayınında evleneceğini duyurdu. 1999-2008 yılları ortasında Burhan Akdağ ile evli kalan ve bu alakasından Lidya isminde bir kızı olan ünlü sunucu, “Bugün kendimle ilgili bir haber vereceğim. Aslında cuma günü verecektim bu haberi fakat o kadar palavra yanlış haberler çıkıyor ki… Ben aslında hiçbirine karşılık vermem. Hiç muhatap almıyorum kimseyi kendime. Siz beni izliyorsunuz, berbat yazanlara söylüyorum yazıyorsunuz. Sizi okumuyorum!” dedi.

48 yaşındaki Anlı, kelamlarına, “Cuma günü vermeyi düşünüyordum bu haberi fakat bugün vermeyi daha uygun gördüm. Sevgili dostlar beni yıllarca meskeninizde konuk etmekle kalmadınız, ailenizin bir ferdi olarak da kabul ettiniz. Bu yüzden de kendimle ilgili sizleri de çok memnun edecek bir haberi birinci ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim” diye devam etti.

“DUALARINIZI ALMAK İSTEDİM”

Herkes evleniyor çok abartacak bir şey yok bence lakin keyifli olacağınızı biliyordum” diyen ünlü isim, “Dualarınızı almak istedim. Müstakbel damadınızın ismini da açıklayayım. O mu, bu mu, şu mu olmasın. Müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da hürmet duyduğum bir mesleği var. Siz her vakit benim özel ömrüme hürmet duydunuz. Bu kararıma da hürmet duyacağınıza, mutluluğum için de edeceğinize eminim” biçiminde konuştu.

Haberin akabinde Müge Anlı’nın programdaki yol arkadaşları Prof.Dr. Şevki Sözen ve avukat Rahmi Özcan, ünlü sunucuyu tebrik ettiler.

2. SAYFA NİKAH TARİHİNİ DUYURDU

2.Sayfa’da yer alan habere nazaran geçtiğimiz günlerde yakın dostları Zahide Yetiş ve Zuhal Topal’ın da katıldığı bir kına gecesi yapan Müge Anlı, 25 Haziran Cumartesi günü nikah masasına oturacak. Çift, aile ortasında gerçekleşecek sade bir merasim ile evlenecek.

ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU KİMDİR?

Şinasi Yüzbaşıoğlu, Adana doğumludur ve 58 yaşındadır. 2021 yılında İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü’ne atanmıştır. Yakında Müge Anlı ile evlenecektir. Daha evvel Adana emniyet müdürlüğünde de misyon almıştır. Şinasi Yüzbaşıoğlu, 4. sınıf emniyet müdürüdür. Daha evvel Adana’da da tıpkı misyonda bulunmuştur.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.