Canlı yayında cin çıkarma seansı yapan Pelin Hürman’dan tenkitlere pişkin karşılık: Reklamın yeterlisi berbatı olmaz

Sosyal medyaya damga vuran ve capslere bahis olan Metafizik uzmanı Pelin Hürman toplumsal medya hesabından “cin çıkarma” haberlerine reaksiyon gösterdi. Hürman’ın gelene tenkitlere verdiği karşılık ise olay oldu.

“CİN ÇIKARMA SEANSI YAPMADIM”

Hürman, “Merhabalar. Ben Metafizik uzmanı Pelin Hürman. Dünden beri ben konuşuluyorum, bayağı bir gündeme düştüm. Ne yazık ki, bir programın başlığını, 2 dakikalık bir kısmı kesmişler ve yaymışlar. Beşerler ileri geri konuşmaya başlamışlar. Beni bilen bilir, güneş balçıkla sıvanmaz. Ben hakkı konuşuyorum konuşmaya da devam edeceğim. 2 dakikalık mevcut durumdan beni yargılıyorlar, lakin öteki görüntülerimi seyretmiyorlar. Beni tanımadan iftira atıyorlar, benim günahlarımı temizliyorlar.”

“Ben kendi videolarımda bile asla musallat çıkartma süreci paylaşmadım. Bu türlü şeylere de karşı olan bir beşerim. Bunu bu türlü allıyorlar pulluyorlar, süslüyorlar. Reyting uğruna insanları badireye sokuyorlar. En son çıktığım programda yaptığım şey cin çıkartma seansı değildi. O bir gönderiydi, davetti. O davet de vücudun içerisinde olan, yani kahır bedendeyse ve vücudun içerisindeyse, yıllarca psikiyatri psikiyatri gezip, bir ton ilaç kullanıp zahmetlerine bir tahlil bulamadılarsa, mana getiremedilerse bu formda anlayabilirler diye gösterdik. Zira bu meseleden ötürü çok fazla hastalar oluyor ki, ben hastaneleri tek tek gezdim. Ben haramzade değilim. Ben muskacılara karşıyım. Bunların hepsine karşıyım.”

Böyle konuşunca günahlarımı temizliyorlar. Benim için daha âlâ herkes beni konuşuyor. Herkes beni arıyor. Ben sözlerimin ardındayım ve işime devam edeceğim. Neden Adnan Oktarlara, Memişlere, Ketolara linç olmadı? Şöhret ve para için kapanmadım. 1.5 yıldan beri kapalıyım. Bu kadar iftira olmaz. Bu tenkitleri yapanların birçok da Allahsız kitapsız. Bir cemaate de üye değilim. Emeğimle bu kadar vakittir gelemediğim yerlere 2 saatte geldim.” tabirlerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.