CALZEDONIA SEZONUN KİLİT PARÇALARINI SUNAR!

CALZEDONIA SEZONUN KİLİT PARÇALARINI SUNAR!

CALZEDONIA SEZONUN KİLİT PARÇALARINI SUNAR! İkonikleşen siyah taytlar her kombinizi tamamlayan kesimler olarak yıllardır karşımıza çıkıyor. Klasik bir görünüm ve birebir vakitte rahatlık vadeden siyah taytlar hakikat aksesuar ve kombinlerle size istediğiniz üslubu yaşatıyor. Podyumlara her yıl hükmetmeyi başaran Calzedonia, taytları size birçok farklı usul ile sunuyor, işte koleksiyonun ayrıntıları ve  stil ipuçları:

GREEN ESSENTIALS 

Etraf dostu ve sürdürülebilirliğe ehemmiyet verenler için Calzedonia yeşil kapsül koleksiyonunu sunuyor. Bambu yahut bitkisel elyaflardan tasarlanan taytlar hem içinizi rahat ettirecek hem de günlük koşuşturmanızda sizi rahat hissettirecek.

ROAR ATTITUDE 

Calzedonia bu kapsül koleksiyonu ile sizi güçlü hissettirecek! Hayvan baskılı taytlarını bir kazak yahut düz renkte bir üst ile kombinleyerek dikkat alımlı bir görünüm elde edebileceksiniz!

SATURDAY NIGHT FEVER 

Hem yepyeni, hem şık! Şeffaf yahut ışıltılı kumaşlar ile harmanlanan taytlar size şık gecelerinizde eşlik edecek! Daha klasik ancak argümanlı bir görünüm isteyenler de bu orjinal taytları bir blazer yahut düz beyaz bir t-shirt ile kombinleyebilecek!

LET’S GET OPTICAL 

Daha önemli ve klasik bir görünüm için de Calzedonia 60’lı ve 70’li yılların stilinden ilhamını alıyor. Hassas ve feminen bir üsluba sahip olanlar için daha klasik aksesuarlar ile kombinleyebileceğiniz bu taytlar size hem çağdaş hem de sofistike bir görünüm verecek.

SKIN ON YOUR SKIN 

Calzedonia kusursuz kumaş istikrarını öneriyor! Deri görünümlü bu taytlar bileklerde fiyonk ayrıntıları ile daha da göz alıcı hale getiriliyor.

Vintage şekilden hoşlananlar için Calzedonia bu taytları beyaz klasik yahut beyaz viktorya biçimi bir gömlekle kombinlemenizi öneriyor. Daha spor bir görünüm için de beyaz bir kazak yahut boğazlı bir süveter ve spor ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz!

FEMININE WITH STYLE 

Calzedonia retro stili çağdaşlaştırıyor ve ortaya rengarenk bir kapsül koleksiyon çıkıyor! Düz spor ayakkabılar yahut botlarla kombinleyebileceğiniz bu farklı renkteki taytları Calzedonia’nın internet elçisi ve dünyaca ünlü influencer Chiara Ferragni de kendi usulüne uyarladı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.