Brezilya hoşu Gleycy Correia bademcik ameliyatı sonrası hayatını kaybetti

Brezilyalı tescilli hoş Gleycy Correia’nın bademcik ameliyatı sonu oldu. 27 yaşındaki Correia, ameliyat sonrası komaya girdi. Genç model, ameliyattan beş gün sonra önemli kan kaybına bağlı kalp krizi geçirince ağır bakıma alındı.

Daily Mail’de yer alan habere nazaran; Ağır bakımdaki iki aylık ömür uğraşını kaybeden Gleycy Correia, iki gün evvel ömrünü yitirdi.

“YANLIŞ MÜDAHALE”

Correia’nın aile dostu Jak Abreu, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada ailenin katiyetle ameliyat sırasında yapılan yanlış müdahale nedeniyle kızlarının öldüğüne inandığını lisana getirdi.

Abreu, ayrıyeten, “Tanrı, prensesimizi almak için bu günü seçti. Onu çok özleyeceğini biliyoruz ancak artık gülümsemesiyle gökyüzünü aydınlatacak…” sözlerini kullandı.

Aileye yakın öbür bir kaynak Lidiane Alves Oliviera da, “Bademciklerini almak için ameliyat oldu ve konutta beş gün kaldıktan sonra kanama geçirdi. 4 Nisan’da kalp krizi geçirdi ve o vakitten beri nörolojik aktivitesi olmadan komadaydı. Akabinde vefat etti” biçiminde konuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.