Beyazıt Öztürk: 1.5 yıldır heykel yapıyoruz!

Beyazıt Öztürk, evvelki gün İzmir Alaçatı’da bisiklet sürerken görüntülendi. Görüntülendiği fark eden şovmen, çabucak bisikletini kenara çekerek, Basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti. İşlerin azalmasından ötürü artık İstanbul’a çok az gelip gittiğini söyleyen Öztürk, “Annemle birlikte daha çok burada kalıyorum, ona da uygun oluyor. Bol bol spor yaparak, vakit geçiyorum. İstanbul’da rahat yapamıyorsun, burada daha hoş keyifli oluyor” dedi.

“BUNLAR HOŞ HUSUSLAR, YÜKLEN”

“Kilo vermişsiniz?” yorumu üzerine ünlü şovmen, “Verdik verdik, bak bunlar hoş mevzular. Yüklen bu bahislere, buralardan gidelim. Reklam çekimimiz var. Ondan sonra televizyon işi var. Onu için de kendimize bakmakta yarar var” diyerek güldü.

SÜRPRİZ PROJE: HEYKEL ATÖLYESİ KURDUK”

Yeni bir proje ile ekrana dönüp dönmeyeceği merak konusu olan Beyazıt Öztürk, “Ekranları özlediniz mi?” sorusu yöneltilince şu tabirleri kullandı:

‘O Ses’ yarışı vardı. Bu sene olacak mı, olmayacak mı belirli değil. Onlara Acun (Ilıcalı) bakıyor, onun da haberi gelir. Onun dışında eylül ayında (reklam yüzü olduğu tekonoloji firması ile) bütün gereçlerin ve fabrika atıklarından Eskişehir’de bir heykel atölyesi kurduk. Yaklaşık 1.5 yıldır orada heykel yapıyoruz. Televizyon atıkları, kablolar… Fabrikadan çıkan atıklar ile 15 tane büyük boyutlarda heykel yaptık. Konsepti Bayan Voleybol Ulusal Ekibi. Firma kadroya sponsor olduğu için onların figürleri üzerine yaptık heykelleri, enteresan bir şey oldu. Benim de temel meslek okuldan, pandemi periyodunda aklımıza geldi ‘Yapalım mı?’ dedik, şirket de ‘Hadi yapalım’ dedi. Sağ olsun hocalardan 1-2 arkadaşım dayanak attı. Eylül ayında Zorlu’da bir stant düşünüyoruz.

“ACUN’DAN HABER BEKLİYORUZ

53 yaşındaki komedyen, “Yeni projeler var mı? sorusuna, “Kafamda genel kültür üzerine yarışam programı var, şu an pişirmeye çalışıyoruz grupla birlikte. Tahminen ‘Beyaz Show’ tekrar olur. Onunla ilgili tahminen bu sene, tahminen önümüzdeki sene dünya turnesi planlıyorum. Acun’dan haber bekliyoruz, ‘Ne olacak ne bitecek’ diye. Artık burada yazıyorum da 22 sene ‘Beyaz Show’, radyo… Birçok hatıra ve imaj var. Bütün bunları nasıl değerlendirebilirim ne yapabilirim? Yeni bir oyun çıkartabilir miyim? Yoksa bu yeni dijital kanallara bunlarla ilgili yeni bir şey mi yapabilirim? Başımda bunları oturtmaya çalışıyorum. İçime sinecek hoş bir proje olsun. Artık dijital kanalarımı, iş kanallarına mı? Bir adedine yapılacak, içeriğine nazaran şekillenecek” karşılığını verdi.

“BİZ HAKKINI VEREREK YAPTIK”

“Talk show’lar artık sizin ve Okan Bayülgen’in programları üzere tutmuyor” sorusu üzerine, “Okan mı dedi bunu? Okan söyleydi hoş olacaktı” diyerek muhabire takılan Öztürk, şöyle konuştu:

Biz tabi çok uzun yıllar yaptık. Okan hala devam ediyor, ona buradan çok selamlar. Bizimki çok ‘miş’ hale gelmişti. Koltuklar, dekorlar… Yenilerden İbrahim Selim’i çok beğeniyorum, çok değişik işler yapıyor. Öbür yapanlarda bizim üzere büyük dekorlar, büyük seyirciler olmadı, daha küçük tuttular. Aslında onlarınki de talk show; dekoru büyüteceksin, aksiyonu fazlalaştıracaksın. Biz skeç yapıyorduk, onlar çekiyor. Bizim programların materyali fazlaydı, onlarda daha sohbet yüklü. Biz düzgün yaptık, hoş yaptık, hakkkını vererek yaptık diyelim.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.