Bensu Soral’dan Hakan Baş açıklaması: Basiretimiz bağlandı!

Etiler’de objektiflere yansıyan Bensu Soral (31), 2018 yılında dünyaevine girdiği iş insanı Hakan Baş (39) ile iki hafta evvel Muğla Göcek’te çıktığı tekne tatilindeki memnunlukları hatırlatılınca, “Tatilimiz hoş geçti, keyifliydi, dinlendik bol bol” dedi.

“HER EVLİLİKTE OLAN ŞEYLER”

Güzel oyuncu, “Hakan Baş’la boşanma basamağı sürecini nasıl atlattınız?” sorusuna şu karşılığı verdi:

Çok şükür atlattık. Hiç o denli bir şey yok artık. Her evlilikte olan şeyler. Aslında bizim evliliğimize baktığımızda ekstra bir sıkıntımız olmadığını fark ettik. Herhalde basiretimiz bağlandı. Şu an çok memnunuz, çok şükür.

“İLK KUCAĞIMA ALDIĞIMDA İNANAMADIK”

İsmail Demirci ile keyifli bir evlilik sürdüren ablası Hande Soral’ın anne olmasıyla teyzelik sevinci yaşayan Bensu Soral’a, Ali bebeğin kimse benzediği sorulunca, “Baba ile dayı karışımı, biz de karar veremiyoruz. Büyüyünce çıkacak ortaya, çok tatlı. Birinci kucağıma aldığımda inanamadık, ‘Bu bizim mi?’ diye. Fevkalade bir his, eminim herkes tıpkı şeyi yaşıyordur. Birbirimizi tanıdıkça modülümüz üzere oldu” tabirlerini kullandı.

“BİZİM ESASEN, NEYİNE ÖZENEYİM?”

“Anneliğe özendiniz mi?” sorusuna üzerine ise ünlü oyuncu, “Bizim aslında, neyine özeniyim? Tadını çıkartıyorum. Anne yarısı teyze” formunda konuştu.

“BEN O DENLİ BİR İNSAN DEĞİLİM”

Meslektaşı Kerem Bürsin’in Türk oyuncularının set ortamında kaprisli olduğu tarafındaki kelamları hakkında Soral, “Her meslekte olduğu üzere insanın kaprislisi de var, kaprisli olmayanı da var. Her meslek için geçerli bu. Başıma geldiği de olmuştur lakin şu an hatırlamıyorum. Ben o denli makûs anıları biriktirmiyorum başımda. Kaprisli bir şey asla yapmam. Beni tanıyanlar bilirler, kaprisli olmayışımla bilinirim. Ben o denli bir insan değilim” açıklamasını yaptı.

“DİLİM VARMIYOR”

Kerem Bürsin, geçtiğimiz günlerde Beyoğlu Kültür Yolu aktiflikleri kapsamında gerçekleşen sinema söyleşisine katılmış, Türk meslektaşlarına göndermede bulunmuştu. “Amerika’daki setlerle Türkiye’deki setleri kıyaslarsan en büyük fark ne?” sorusu yöneltilen güzel oyuncu, “Biz daha çok çalışkanız, disiplinliyiz. Oyunculardan bahsedecek olursak pek bir şey diyemeyeceğim, dilim varmıyor lakin ‘Onlar kendilerini bir şey sanmıyorlar’ desem anlar mısınız? Yani ‘Fünyaları ben yarattım, burası benim setim kardeşim’ diye bağırmıyorlar” cevabını vermişti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.