Aydemir Akbaş: Beyhan’a bir şey olsa çabucak 20’lik alırım!

Türk sinemasının 86 yaşındaki usta ismi Aydemir Akbaş, meslektaşı Beyhan Benek ile birinci defa 1964 yılında nikah masasına oturmuştu. Ünlü çift, iki kere boşanıp üç sefer evlenmişti.

Mutlu birliktelikleri devam eden çiftten Akbaş, geçtiğimiz aylarda; “Eğer Beyhan ile evlenmeseydim nikah masasına oturmak isteyeceğim kişi muhakkak Nebahat Çehre olurdu. Onun mesken hanımlığına, tertibine hayranım, gerçek bir kadındır” demişti.

“NEBAHAT’İN KALİTESİNE ULAŞMAK ZORDUR”

Ünlü isim, kelamlarına; “Geçmişte Yılmaz Güney ile evli olduğu vakitler birbirimizin meskenine çok gidip gelirdik, mükemmel bir konut hanımıdır. Onun üzere bir bayan güç bulunur. Çok hoş yaşadı, kaliteli beşerlerle vaktini geçirdi o yüzden artık hayatına kimseyi almıyor. Nebahat’in kalitesine ulaşmak zordur” diye devam etmişti.

“ERKEKLER ALDATIR, GÜVENMEYİN”

Bu kelamları günlerce konuşulan Aydemir Akbaş, bugün de tv8 ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına konuk oldu. Çok konuşulacak açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu, “Erkek aldatır! Yapmayan erkek mi var? Fırsatını bulacak yapmayacak. Erkeklere güvenmeyin” dedi ve ekledi:

Beyhan bana der ki; ‘Bir şey yapacaksan, benim klasımda olsun. Aşağısında yaparsan canını okurum. Gururumla oynamayacaksın, kimse bilmeyecek.

“NEBAHAT’İN MESKENİNİ GEZİN, MÜZE GİBİ”

Geçtiğimiz aylarda Nebahat Çehre ile ilgili kelamlarına de açıklık getiren usta isim, “Benim Nebahat Çehre hakkında söylediklerim yanlış anlaşıldı. Çok düzgün bir insan. Meskenini gidip bir gezin! Müze üzere çok pak, titiz. Ancak benim için de Beyhan için de Nebahat Çehre dünyanın en şansız bayanlarından biri. Beyhan açıklamalarımdan sonra bozulmadı. Zira ben bunu hayatta iki kişi için söyledim. Nebahat da Beyhan’ın en sevdiği insan” sözlerini kullandı.

“20’LİK BİRİNİ ALIRIM”

“Ben yaşlılarla dolaşmadım. Hayatım boyunca da dolaşmam. Daima istiyorum yanımda genç kızlar olsun” diyen Akbaş, kelamlarına; “Allah geçinden versin lakin eşim Beyhan olmazsa 20’lik alırım. Lazımsa neden almayayım. Nesi yakışmaz? O razıysa… ‘20’ dedim ona takılmayın, 30-40 olur fark etmez. O denli bir durum benim yaşama dileğimi arttıracak. Genç biriyle evlensem 86 yaşında hayata bağlanırım” halinde konuştu.

Aydemir Akbaş, kelamlarına; “Beyhan’ın bundan haberi var tabii… Tek başına 80 yaşında adam ne yapacak, bir hayat arkadaşı seçse makûs mü? 60 yaşında birini ne yapacağım?” diye devam etti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.