Aslı Bekiroğlu ve eski sevgilisi Can Koçkan tıpkı karede

Aslı Bekiroğlu, 2007 yılında Bodrum’da geçirdiği trafik kazası sonrası vefat eden müzikçi Barış Akarsu’nun hayatının husus alınacağı sinemada rol alacaktı. Ünlü oyuncunun bir davette Akarsu’nun vefatına dair sorulara verdiği karşılık reaksiyon topladı. Ünlü isim, sinemada Akarsu’nun kız arkadaşını Zeynep’i canlandıracağını söyledi.

“NE DİYEYİM BAŞI SAĞ OLSUN!”

Muhabirlerin, “Barış beyin trajik bir vefatı oldu, ne söylemek istersiniz?” sorusuna Aslı Bekiroğlu gülümseyerek, “Ne diyeyim hayatım, başı sağ olsun ne denir? Tövbe yarabbim” karşılığını verdi.

ÖZÜR DİLEDİ, PROJEDEN AYRILDI

Bu kelamları reaksiyon çeken oyuncu, gelen tenkitlerin akabinde ise Instagram hesabından açıklama yaptı. Ünlü oyuncu, özür dileyerek rol alacağı sinemadan ayrıldığını duyurdu. Bekiroğlu, paylaşımında şu sözlere yer verdi:

Önceki akşam katıldığım tarz mükafatları davetinde, kıyafet ve tarz üzerine konuşurken yakında çekimleri başlayacak olan Barış Akarsu’nun hayatını anlatan sinema sineması hakkında peş peşe sorular geldi. Proje hakkında konuşma müsaadem olmadığı için ipucu verme endişesiyle o an sinemayla ilgili soruları gülümseyerek geçiştirmeye çalışırken ortaya çıkan acemi uğraşım, sanatkarın ve kız arkadaşının sevenleri tarafında yanlış anlaşıldı ve kederle karşılandı. İsteyeceğim en son şey bu türlü algılanmaktı. Çocukluğundan beri öyküsüne ve anısına büyük hürmet duyduğum, bu nedenle sinemasında yer almayı çok istediğim sanatkarın yakınları ve sevenlerinden tüm samimiyetimle özür diliyorum. Sinemanın ziyan görmemesi ve sanatkarın sevenlerinin daha fazla üzülmemesi için projeden çekiliyorum.

İKİ YILLIK ALAKASI BİTMİŞTİ

Oyuncu Aslı Bekiroğlu, Aralık 2020’de Can Koçkan ile iki yıl süren birlikteliğini sonlandırmıştı. Bekiroğlu, daha sonra Ocak 2021’de müzisyen Davet Telkıvıran ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Lakin ikili, bir yıl sonra ilgilerini noktalamıştı.

Yaz dönemini açan ve Alaçatı’da tatil yapan 26 yaşındaki oyuncu, evvelki gün bir yerde arkadaşlarıyla buluştu. Toplumsal medya hesabını faal kullanan Aslı Bekiroğlu, o anları da hayranlarıyla paylaşmayı ihmal etmedi.

AYNI KAREDE YAN YANA

O geceye ilişkin Instagram’dan yayınlanan fotoğraflar ortasındaki bir ayrıntı takipçilerin dikkatinden kaçmadı. Bekiroğlu’nun, iki yıl evvel ayrıldığı eski sevgilisi Can Koçkan ile tıpkı karede yer aldığı görüldü.

Arkadaşlarıyla birlikte yan yana poz veren ikili, akıllara “Barıştılar mı?” sorusunu getirdi. Aslı Bekiroğlu ve Can Koçkan’ın, Instagram’dan da birbirlerini takip etmeye başlaması dikkatlerden kaçmadı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.